dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

MareMarz

  1. widoki

    ..no więc zadzwoniliśmy ...a że od dłuższego czasu nosiliśmy się z myslą o tym żeby kupić działkę, więc trafiło na podatny grunt ...zwiedziliśmy parę działek - z różną lokalizacją, widokami - no i ceną..ale najbardziej spodobała nam się właśnie ta działka...poniżej widoki z naszej "parceli" ... Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	widok11.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	93,1 KB
ID:	68723Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	widok22.jpg
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	90,6 KB
ID:	68724Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	widok44.jpg
Wyświetleń:	54
Rozmiar:	84,3 KB
ID:	68728
  2. od tego się zaczęło...

    ...i właśnie od tego się zaczęło...jechaliśmy z żoną zobaczyć ruiny zamków...i po drodze zauważyliśmy niewiele mówiący baner" sprzedam" i pod spodem nr telefonu ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	początek1.jpg
Wyświetleń:	62
Rozmiar:	91,0 KB
ID:	68717  
  3. pierwsze kroki...

    ..zacznę więc od początku..razem z moją drugą połową "wpadliśmy" na pomysł, że zamieszkamy w domu z drewna...a konkretniej z bali ...więc żeby to zrealizować zaczęliśmy szukać lokalizacji pod ten pomysł ....oczywiście "życie" wypędziło nas daleko od rodzinnych stron /pochodzimy z wielkpolski/ i mieszkaliśmy przez długi czas na Opolszczyźnie i potem na Śląsku ...więc naturą rzeczy było że doszliśmy do wniosku, że wrócimy spowrotem w rodzinne strony, ...
  4. Start

    No to zacznę może od tego, że po półrocznym /ponad/ przeglądaniu forum , w końcu myślę że mogę wreszcie zacząć opisywać cały proces powstania najpierw "myśli", planów no i w końcu - mam nadzieję realizacji budowy naszego wymarzonego domu z drewna!
    Tagi - katalog słów kluczowych: domy z bali, drewniane-piekne Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum