dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ania i Mariusz

  1. [b]PRZYTULNY(d12) DOMEK Ani i Mariusza [/b]

    Już rok minął odkąd zaczęłam pisać nasz dziennik budowy, tak szybko minął ten czas. A jescze rok temu nie było nic na naszej działce, a dziś siedzę sobie na kanapie w swoim salonie i po raz setny-któyś zaglądam na forum. W kuchni gotuje się obiad, w sypialni śpi dziecko, a na tarasie dwa psy. Kto by pomyślał, że tak oczywiste rzeczy dają tyle szczęcia. Jesteśmy wdzięczni losowi, że pobudowaliśmy się w zeszłym roku, to co teraz dzieje się z materiałami i ich cenami, ...
  2. [b]PRZYTULNY(d12) DOMEK Ani i Mariusza [/b]

    Właśnie wróciłam ze sklepu meblowego, gdzie robiono nam wycenę mebli kuchennych. Głowa mnie rozbolała kiedy facio po godzinie pstrykania w komputerze rzekł : 9000. Dodam, że wycenił tylko dwie ściany, a trzeciej najdroższej nie zdążył. Pewnie z tą trzecią wyjdzie jakieś 14.000. Mam już dwie wyceny zrobione jedna na 9000 a druga za 7000. Jeszcze jutro przyjedzie stolarz a Radomska i zrobi wycesznę na miejscu. Zazdroszczę wszystkim, którzy mają spiżarnię i zabudowaną jedną ...
  3. [b]PRZYTULNY(d12) DOMEK Ani i Mariusza [/b]

    I tak oto mamy luty, jeszcze rok temu walczyliśmy z bankiem o pieniądze na dom a wczoraj odebrałam decyzję o odebraniu domu i już możemy się zameldować w naszym Przytulnym D12. Szybko zleciało. Ostatni wpis jest z września a od tego czasu zrobiliśmy:
    1. znaleźliśmy glazurnika, który dokończył nam hol i łazienkę
    2. skończyliśmy ogrodzenie całej posesji, narazie jest siatka.
    3. położyliśmy w jadalni, salonie panele
    4. kupiliśmy sofę do salonu, ...
  4. [b]PRZYTULNY(d12) DOMEK Ani i Mariusza [/b]

    Na gwałt poszukuję glazurnika!!! ekipa sie bardzo obraziła i nie przyjeżdzają. Wszystko stoi i czeka. A tu nie ma na co czekać, trzeba działać. Jeśli kogoś macie to dajcie znać. Wczoraj zakupiliśmy panele do salonu i jadalni po 32,89 za metr a mamy 40 mterów. Dziś nie będzie żadnych prac w środku, bowiem mąż ze znajomym będą robić słupki do ogrodzenia i pewnie zajmnie im to cały dzień.
  5. [b]PRZYTULNY(d12) DOMEK Ani i Mariusza [/b]

    Weekend obfitował w wydarzenia. W sobotę malowaliśmy drugi raz kuchnię. Wyszło bardzo ładnie, fakt na biało, ale nie decydowałam teraz o kolorze skoro na wiosę będę wybierać meble, glazurę i terakotę. A przez zimę może zostać biało. Kupiliśmy też farbę do jadalni- piesek pustyni Dekoralu. Po piątkowych wyczynach glazurników nie mogliśmy się długo otrząsnąć- płytki na ścianie w łazience krzywo, listwy dekorów wystają bardziej niż glazura i fachmani kuli prawie całą ...
Strona 1 z 8