dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Magnus biura Archetyp na odległość

  1. Mamy PNB... znaczy przyjęli zgłoszenie

    Mamy PNB po trzech miesiącach od zaczęcia pracy przez naszego Pana architekta dostaliśmy taką wiadomość : ''Otrzymałem informację ze Starostwa Powiatowego, że projekt wykonano prawidłowo i 07.08.2015 mogę zgłosić się po potwierdzenie uprawomocnienia się zgłoszenia''. Teraz tylko zaczekać troszkę i można działać . Ogólnie plan jest taki żeby wykonać stan ''0'' jeszcze przed zimą pod koniec września, o ile zdobędziemy materiały bo nie rozumiem dlaczego firmy ...
  2. ... zagospodarowanie działki

    No i jeszcze zagospodarowanie naszej działki może nie największej ale dla nas w sam raz Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150702_133430.jpg
Wyświetleń:	84
Rozmiar:	101,6 KB
ID:	322882

    No i w tym tygodniu nas Pan architekt składa papiery o pozwolenie
  3. Rzuty naszego domku :)

    Jak wspominałem wcześniej poniżej rzuty naszego domku

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	magnus_rz01.jpg
Wyświetleń:	92
Rozmiar:	25,4 KB
ID:	322880Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	magnus_rz02.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	30,2 KB
ID:	322881

    Garaż musieliśmy skrócić żeby zmieścić się na naszej działeczce o 160cm, będzie taki garaż na 1,5 samochodu . Plan jest taki żeby po prostu mieć więcej miejsca niż w standardowym garażu jednostanowiskowym na jakieś narzędzia itp no i sypialnia powyżej również będzie dość obszernych rozmiarów
  4. Zacznijmy od początku

    Witam wszystkich forumowiczów

    Postanowiłem założyć tego bloga z tegoż powodu iż jakiś czas temu w głowach mojej i małżonki zrodził się świetny pomysł a mianowicie budowa własnego domu w Polsce
    Od prawie 10 lat mieszkamy za granicą i za każdym razem kiedy byliśmy na wakacjach w Polsce odzywał się ten wielki sentyment i to poczucie że to jednak tu jest nasze miejsce dla nas i dla naszych małych łobuzów . Tak też więc zaczęliśmy ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: archetyp, budowa samemu, magnus Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum