dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Anoolka

  1. Mój wymarzony Bajkowy

    No i niestety stało się. Myślałam, myślałam i efekt taki, że póki co muszę zawiesić budowę na kołku. Czy na zawsze, czy tylko na jakaś chwilę czas pokaże. Nie jest to miłe ale tak się stało.
  2. Mój wymarzony Bajkowy

    Jeszcze tylko muszę skontaktować się z tym znajomym, który ma mi chatę budować (ten, co 2 m-ce temu złamał nogę) i zapytać, jak ocenia swoje siły i stan zdrowotny i czy da radę budować od września. Bo jak nie to jeszcze będzie mnie czekało znalezienie nowej ekipy :-?
  3. Mój wymarzony Bajkowy

    A dziś dałam znajomemu, żeby wycenił mi wszystkie instalacje. Pewnie z tydzień poczekam. Ciekawe ile weźmie ode mnie po znajomości.
    A w przyszłym tygodniu czeka mnie przejażdżka po hurtowniach z drugim znajomym, co mi ten kosztorys na dom robił, no i trzeba się będzie w kolejki zapisać i pewno cosik popłacić. Ech, nieuchronnie zbliża się ta mniej przyjemna strona budowy - czyli kasa.
  4. Mój wymarzony Bajkowy

    W sobotę przyszła radosna wiadomość. BĘDĘ MIAŁA POŚ. Huuuuuraaaaaaa!. Byli panowie z BIOIRES 9pofatygowali się po drodze z Kołobrzegu i orzekli, że da radę. No to super.
  5. Mój wymarzony Bajkowy

    Powoli zaczynam myśleć o "zapisaniu" się w kolejkę jeśli chodzi o materiał. Trzeba się będzie ostro za to wziąć już w czerwcu, bo pewnie potem może być problem. No i jeszcze kredyt trzeba załatwić. Ileż to decyzji biedny człowieczek podjąć musi. Ale dobrze główka pracuje i przynajmniej szare komórki za szybko się nie zestarzeją. :)
Strona 1 z 4