dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

zdrapko

  1. zbudowac dom zasadzic drzewo i splodzic syna :)

    Nowa mapka z zagospodarowaniem terenu odebrana os pani architekt w piatek 09.05. i jeszzce tego samego dnia pojechalem do Starostwa Powiatowego zmienic pozwolenie na budowe. Odsowamy sie jeszcze 1 metr od granicy z sasiadem - niech maja choc odrobine wiecej swiatla.
    Czy nowe pozwolenie otrzymam tak jak poprzednie - w terminie 65dhi? Zobaczymy. Panie w starostwie nie umialy powiedziec.

    A bank juz mi dizala na nerwy okropnie!!! Wszystkie dokumenty dostarczam jak pilny uczen - ...
  2. zbudowac dom zasadzic drzewo i splodzic syna :)

    Chyba sie zdenerwuje...
    Banki sa po prostu wspaniale. Chca zwabic do siebie klienta wiec wydaja fortuny na reklamy, ze u nich wszystko szybko, prosto i przyjemnie. Ale jak juz chcemy cos od banku to... tylko na poczatku jest jak w reklamie, a im dalej (szczegolnie w strone kredytu) tym ciezej. Jakis opor, jakies pietrzenie formalnosci o ktorych wczesniej nikt nawet nie raczyl wspomniec, jakies dodatkowe pisma, oswiadczenia, zaswiadczenia. Niedlugo pewnie przyniose papier toaletowy do banku ...
  3. zbudowac dom zasadzic drzewo i splodzic syna :)

    Ufffff..... podpisalem!!!

    Mamy wybranego wykonawce! We wtorek wzialem urlop w pracy i pojechalem podpisac umowe z wykonawca - do Warszawy.
    Sam nie moge uwierzyc ze firma z Warszawy jest tansza od wielu firm z pomorza. Moze nie wybralem najtanszej oferty ale przeciez nie tylko cena sie liczy.

    Czy bedzie to dobry wykonawca - czas pokarze. Jesli tak to zamelduje o tym tu na forum i ujawnie co to za firma. Jesli okaza sie partaczami,kretaczami czy (Boze bron) zlodziejami ...
  4. zbudowac dom zasadzic drzewo i splodzic syna :)

    Jak w temacie. Przedwczoraj wieczorem otrzymalm juz ostateczna decyzje kredytowa z drugiego banku. Przyspieszamy, wiec powinienem wczoraj dac odpowiedz ktory bank mi bardziej odpowiada.
    Kolejna trudna decyzja w zyciu - wszak ma byc to uwiazanie sie na 35 lat. Po dlugim zastanowieniu, policzeniu, dyskusji z Magda doszedlem do wniosku, ze mam wybor jak miedzy stryczkiem i krzeslem elektrycznym ;). Wybralem stryczek. Poniewaz zlozylem jeszcze dokumenty kredytowe w jeszcze trzecim banku (to ...
  5. zbudowac dom zasadzic drzewo i splodzic syna :)

    Chyba nauczylem sie wklejac zdjecia - a raczej linki do nich. Linki mi bardziej odpowiadaja z tego wzgledu ze w albumie moge miec zdjecie dowolnej wielkosci :).

    Jeszcze tylko musze gdzies znalesc zdjecie dzialki - ucieklo jakos z albumu i nie mam co wkleic jako link :( ale moze dzis wieczor to naprawie.

    W zwiazku w tym zamieszczam ponizej linki do ostatecznej wersji rozplanowania pomieszczen w domu:
    http://picasaweb.google.pl/zdrapko11...94828288347298 ...
Strona 1 z 2