dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

maysee

  1. Moj dom to moja twierdza - dziennik budowy Marty i Macieja

  2. Moj dom to moja twierdza - dziennik budowy Marty i Macieja

    No dobra, "albo rybka albo pipka" jak powiedzial Hamlet. Dach jest odhaczony na liscie, pora przyjrzec sie sciankom dzialowym poddasza. Po pierwsze postawmy sobie pytanie co chcemy osiagnac? Odp.: solidne sciany o malej akustyce. Troche poczytalem i dowiadywalem sie u roznych zrodel. Wyszlo, ze te scianki dzialowe powinny byc z silki(12cm), nie mam nic przeciwko tym bardziej, ze strop potezny to i ten ciezar zniesie (silka bardzo gesta). Planowalem dac tam zwykly suporeks ale naczytalem ...
  3. Moj dom to moja twierdza - dziennik budowy Marty i Macieja

    Tak ogladam ten nasz dach z kazdej strony bo cos nie daje mi spokoju... Tylko co? Dachowka na swoim miejscu, rynny, opierzenia, wywietrzniki, wszystko w porzadku. Zaraz, zaraz....




    Swieta Panienko z Guadelupy! A gdziez to sa nasze okna polaciowe?! Jak to: "Ups... zapomnialo ...
  4. Moj dom to moja twierdza - dziennik budowy Marty i Macieja

    Witam ponownie. Na budowie jakies male popraweczki sie szykuja ale raczej nudy i nic powaznego.
    Chcialbym dzisiaj z zupelnie innej beczki. Ogladam sobie ostatnio, watpliwej jakosci rozrywkowej, polsatowski program "Tylko nas dwoje" gdzie "zawodowi" piosenkarze i piosenkarki spiewaja swoje przeboje z innymi gwiazdami, nie zwiazanymi na ogol z branza muzyczna. Jakiez bylo moje zdziwienie kiedy w roli "spiewajacej" gwiazdy ujrzalem Roberta Kochanka. Facet wyplynal ...
  5. Moj dom to moja twierdza - dziennik budowy Marty i Macieja

Strona 1 z 5