dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

W-M, Nikielkowo, Dom w Rododendronach 6N ju? nied?ugo...

  1. link do dzienniczka

    - 19-09-2010 - 10:33 (W-M, Nikielkowo, Dom w Rododendronach 6N ju? nied?ugo...)
    coś mi nie wyszło w poprzednim poście...
    link jest tu:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4158158
  2. dalej piszę tu

    - 19-09-2010 - 10:30 (W-M, Nikielkowo, Dom w Rododendronach 6N ju? nied?ugo...)
    W-M, Nikielkowo - Dom w Rododendronach 6N - Nasza droga do spełnienia marzeń - dziennik.
  3. PnB

    - 10-06-2010 - 08:32 (W-M, Nikielkowo, Dom w Rododendronach 6N ju? nied?ugo...)
    Nie wierzę. Zadzwoniła dziś pani ze starostwa do męża, że DECYZJA JEST DO ODEBRANIA! I teraz mam problem. Bo może jest to decyzja odmowna... I się boję. Ale już wkrótce się to wyjaśni, bo mąż decyzję odpbierze i wszystko będzie wiadomo
  4. PnB

    - 09-06-2010 - 22:00 (W-M, Nikielkowo, Dom w Rododendronach 6N ju? nied?ugo...)
    No. Przydzielili osobę do naszego PnB. Niejaka pani Anna. Bardzo oficjalna. Powiedziała, że zadzwoni do nas za jakiś tydzień (mam nadzieję, że z informacją o wydaniu pozwolenia...) I nie zgodziła się żeby do niej dzwonić "bo będę tylko przeszkadzać"...
  5. Mission possible - wymarzony Rododendron 6N

    - 07-06-2010 - 20:40 (W-M, Nikielkowo, Dom w Rododendronach 6N ju? nied?ugo...)
    Przyszedł w końcu poniedziałek więc dzwonię do starostwa. I co? I nic. Komisja się dziś nie zebrała (czy co tam się zbiera) i nikomu naszej sprawy nie przydzielili. Jutro mam dzwonić po 12. Normalne jaja sobie robią.
Strona 1 z 5