dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Fakty i mity czyli nasze budowanie

  1. Fakty i mity czyli nasz STYROPIANEK

    Pospieszyłam się! Wiedziałam, że za szybko założyłam dziennik. Buuuu :(
    Zdezaktualizuje się parę faktów (albo nie), no i tytuł może trzeba będzie zmieniać...
    Na razie się wstrzymuję i czekam na decyzję Inwestora w kwestii technologii.
    Bo zaczął poważnie interesować się silikatami, odkąd dostaliśmy porażająco drogie wyceny materiału ze styropianu.
    Konkretyzuje się za to wnętrze naszego domu, czyli dyskusje z architektem oraz moje poszukiwania ...
  2. Fakty i mity czyli nasz STYROPIANEK

    Melduję, że otwory w liczbie dwóch zostały zrobione, panowie orzekli, że wszystko ok, opis wkrótce, zdjęć wklejać nie umiem :(
  3. Fakty i mity czyli nasz STYROPIANEK

    W naszym prywatnym życiu dzień miał być taki piękny. I był. Jest. Nasz Junior przystąpił dziś do swojej pierwszej spowiedzi przed Pierwszą Komunią. Przeżycie dla niego i dla nas.
    W tym czasie małżonek popędził na działkę, bo umówiony geolog już już wwiercał się w naszą ziemię, żeby zrobić badanie geotechniczne gruntu. I zrobił.

    A tu takie wieści... :(
    Niezależnie od poglądów, zaangażowania lub obojętności wobec polityki i zdarzeń w Polsce ...
  4. Fakty i mity czyli nasz STYROPIANEK



    A to próba wklejenia paru fotek, a raczej wizualizacji tego projektu z zewnątrz





    co do wnętrza - będzie prawie identyczny z tym zamieszczonym ...
  5. Fakty i mity czyli nasz STYROPIANEK

    "Stało się!" chciałoby się wykrzyknąć. Ale do rozpoczęcia budowy jeszcze pewnie upłynie trochę czasu, a ten radosny okrzyk to na cześć wybranego nareszcie projektu NASZEGO WYMARZONEGO DOMU.
    Gdybyście wiedzieli (pewnie wiecie) ile miesięcy poświęciłam na szukanie, analizowanie i ... niestety odrzucanie kolejnych projektów.
    Gdybyśmy szybciutko podjęli decyzję ponad rok temu i wybudowali domek, który, jak nam się wydawało jest dla nas idealny, na pewno nie ...