dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Paulka

  1. Z pewną taką nieśmiałością....Dzie nnik Pauli i Jacka

    Ale ja tu już długo nie pisałam....

    Mieszkamy od ....pół roku :o
    Szok...

    I wiecie co? Chyba rozumiem, dlaczego aktywność wielu forumowiczów kończy sie w momencie przeprowadzki - Nie ma już budowy. Jest dom.
    Śmieszą mnie trochę niektóre wpisy - te dylematy dotyczące ułożenia płytek, czy koloru klamek. Tak w zasadzie to wszystko jest nieważne. Nie ma znaczenia jakie wybrałam meble i kolor ścian.
    Chodzi o atmosfere i anstawienie ...
  2. Z pewną taką nieśmiałością....Dzie nnik Pauli i Jacka

    A jeśli chodzi o dom...Mój osobisty termin nie udał się :-?
    Czyli, że jesteśmy po terminie :wink:
    Może w ten weekend...?
    A może w następny :roll:
    Coraz więcej rzeczy mamy przewiezionych - przed nami ostatni krok, czyli pierwsze spanie na swoim... No więc może w ten weekend...???

    Pozdrawiam :D
  3. Z pewną taką nieśmiałością....Dzie nnik Pauli i Jacka

  4. Z pewną taką nieśmiałością....Dzie nnik Pauli i Jacka

    No chwilę mnie nie było, wiem....
    Dużo sie dzieję i jakoś tak...żeby dzień się umiał rozciągac... :roll:
    :roll:

    Co nowego?

    Mam kuchnię - to będzie zdecydowanie najbardziej reprezentacyjne wnętrze- reszta domu zostanie ozdobiona starymi meblami :-?
    Jestem z niej zadowolona, jeśli chodzi o wygląd, układ szafek itd.
    Praktycznie jeszcze nie sprawdzałem - w piekarniku i lodówce na razie leżą instrukcje obsługi :wink: ...
  5. Z pewną taką nieśmiałością....Dzie nnik Pauli i Jacka

    Muszę wam jeszcze opowiedziec niesamowitą historię.

    Jacek wyjeżdzał dwa dni temu z bratem do nas do domu (układac płytki :wink:) Szwagier przed wejściem do samochodu usłyszał miauczenie, ale rozglądnął sie, nic nie zauważył pojechał wiec.
    Gdy dojechali na budowe.... znów usłyszeli miauczenie!!! Zaczeli obglądac auto z wszystkich stron i okazało sie, że pod maską, w silniku!!!! zaklinował sie mały kociak :o
    Przez kilka godzin wyciągali nieszczęśnika, ...
Strona 1 z 23