dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. HASEL OCHRA PARADYŻA - wymarzone, wyczekane i wyczyszczone 17.02-07.03

    Cytat Napisał U Jaśków Zobacz post
    Podłogi zakończone!!!
    Płytki Paradyż Hasel ochra 21,5cm x 98,5 cm (gres szkliwiony, rekt, matowy, 2 gat.). Co tu dużo gadać! Ja jestem ZA-CHWY-CO-NA!!! Moja podłoga - TADAM!!!



    Wprawne oko śledzących moje wywody zauważy zmiany na kominku, ale jeszcze nie jest skończony (poprawiamy półki bo zostały zniszczone, czekamy jeszcze na belkę drewnianą na górną
    ...
  2. O projekcie

    Od początku było dla mnie jasne, że domek parterowy nie będzie mi odpowiadał. Jakoś lubię schodki. Zawsze je chciałem mieć w domu. Pełne piętro jest jednak dość drogie w realizacji, a warunki zabudowy określają precyzyjnie maksymalną, niezbyt dużą wysokość zabudowy, więc stanęło na poddaszu użytkowym.
    Początkowo myślałem o postawieniu na działce jakiegoś fajnego dworku. Ta estetyka jakoś tak pociąga. Ale skoro konserwator zabronił, to trzeba było wgłębić się
    ...
  3. Wpis numer 1

    Gdy tak patrzę, co ja tutaj wymodziłem, to myślę sobie,że chyba jestem stuknięty. Tyle klepania w klawiaturę po to, by wyprodukować „dziełko”, którego nikt normalny i tak nie przeczyta. Chciałbym jednak pozostawić jakąś pamiątkę dla potomności, by dzieci wiedziały, jak ojciec stawiał dom. Niedobrze też, że dopiero teraz dokonuję pierwszego wpisu. Mnóstwo się wcześniej działo.
    Dlaczego chcę wyprowadzić się z mojego mieszkanka?
    Na początku był myśl, że skoro urodziła nam
    ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	96,8 KB
ID:	385470  
  4. Dzialka a kredyt hipoteczny

    Witam,
    Mam pytanie. Planujemy budowę domu. Mam działkę budowlana i narzeczony planuje wziąć kredyt hipoteczny. Czy jest koniecznością żeby przepisać na niego działkę by móc postawić dom i by dostał ten kredyt ? Czy da się jakoś to ominac? Chodzi mi o to żeby wziąć taki kredyt ale żeby działka została nadal na mnie
    Tagi - katalog słów kluczowych: dzialka dom budowa kredyt Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Wielki comeback :)

    Nie było mnie na forum prawie rok. Ostatnio jednak mnie natknęło, żeby kontynuować ten pamiętnik.
    W tym czasie wydarzyło się sporo. Dzięki żonie nasz dom (w środku) już wygląda jak prawdziwy dom. Jeszcze ją przekonam do paru zdjęć (już jest chyba ze 100) i może kilku kwiatów więcej i będzie idelanie

    Za to zagospodarowanie przestrzeni wokół to absolutny dramat :/
    Po zeszłorocznym lizaniu ran finansowych czas jednak się ogarnąć i wziaźć do roboty. ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: lobelia budynek gospodarczy fundamenty Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 10