dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Jak na wakacjach

    Przeprowadziliśmy się zgodnie z planem – 28 czerwca opuścilismy dotychczasowe lokum, dwa dni pomieszkaliśmy w mieszkaniu udostępnionym przez teściów, by 1 lipca zamieszkać na budowie :) Tak, mieszkamy na budowie, przyznaję to otwarcie (mam nadzieję, że nikt z Was nie zgłosi mnie do nadzoru budowlanego ;)

    Na początku mieliśmy:
    Wykończoną jedną łazienkę
    Wstawione docelowe drzwi zewnętrzne z niewykończoną ścianą przy drzwiach, którą trzeba było ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: prace trwaja, przeprowadzka, wykończeniówka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Mamy pozwolenie na budowę

    Teraz tylko czekamy aż się uprawomocni i skoczą się upały.
  3. Pozwolenie jest więc czas na kredo

    Witam,
    Od wczoraj tj. od 21.07.2015 r. jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami pozwolenia na budowę tak więc zaczynamy działać w temacie kredytu i tu znów kupa papierków do zgromadzenia i zatargania do banku

    W między czasie
    1.porozmawiałem sobie trochę z elektrykiem i czekam na odpowiedź czy da radę przenieść mi obecny licznik tak abym już przy podłączeniu budynku nie musiał nic przerabiać - czekam na info o wynikach i kosztach tej operacji poinformuję ...
  4. Oczko!

    21 kubików popłynęło gęstą strugą w szalunki. Pogoda dopisała, ekipa sprostała wyzwaniu, kierownik odebrał ławę chwaląc pracowników za precyzyjność- jest dobrze.

    Weekend obfitował w polewanie, polewanie i dla odmiany polewanie.
    Dbanie o przyszłe domostwo jest przyjemne, nawet snucie się po labiryncie sznurków, prętów, szalunków w temperaturze 33 st. - ale z wężem w ręku nie przeszkadza słać nieśmiałych uśmiechów w kierunku dziury w ziemi. ...