dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Bazhyl

  1. Melodia Bazhyla, Olika i Patryka

    Właśnie spojrzałem na mój dziennik i ostatni wpis z grudnia, i to pierwszego!. Ale się zapuściłem ;). Coś lenistwo mnie jakieś ogarnęło chyba.

    A więc co się działo od tamtego czasu...

    W pokoju Patryka pojawiały się na ścianie jakieś dziwne kształty...



    jeśli zastanawiacie się co to, a raczej kto to, oczywiście jest to znana ekipa z Madagaskaru ;). Od namalowania tego obrazu Patryk ...
  2. Melodia Bazhyla, Olika i Patryka

    W zeszłym tygodniu robiły się schodki...



    ... no i się zrobiły:



    W tym tygodniu mam nadzieję zamkniemy temat drzwi, które wyglądają tak:



    W tak zwanym międzyczasie obsadzone parapety wewnętrzne, kotłownia działa w trybie manualnym, obecnie palę tym, co mi zostało z budowy (kominek), ...
  3. Melodia Bazhyla, Olika i Patryka

    Ponieważ od czasu jakiegoś (w zasadzie od początku) drzwi na taras zamykały się z oporem na klamce, a w zasadzie na czymś co służyło za klamkę ;), to po zamontowaniu właściwej zgłoszono fakt ten do serwisu Oknoplastu Kraków - 2 dni oczekiwania i przyjechał serwisant, 10 minut i problem rozwiązany. Polecam okna tej firmy jeśli ktoś myśli o PCV.
  4. Melodia Bazhyla, Olika i Patryka

    No i mamy listopad...

    Wpadłem w taki wir roboty na działce, że nie mam czasu na nic innego, dałem sobie czas do końca miesiąca, bo w końcu trzeba zacząć robić jakiś biznes.

    W tym czasie mam zamiar - skończyć kłaść kafelki w kotłowni, skończyć kłaść kafelki w garażu, pomalować cały parter, podłączyć kominek, zamontować parapety wewnątrz oraz karnisze i posprzątać. Później odpoczywam od domu.

    Z ważniejszych ważności ...
  5. Melodia Bazhyla, Olika i Patryka

    Decyzje, decyzje, decyzje...

    Jako, że grunt chcę położyć w tym roku, muszę wiedzieć jaki położę tynk, wiem jaki kolor, wiem że drobne ziarno, wiem nawet że baranek, ale kto mi odpowie na pytanie jaki rodzaj tynku będzie najbardziej odpowiedni?

    Oczywiście silikonowy jest ponoć najlepszy, jednak jednocześnie jest najdroższy, a ja jednak chciałbym się kierować najkorzystniejszym współczynnikiem ceny do jakości...

    Tutaj kiedyś wprawdzie ...
Strona 1 z 10