dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

MiA & Wojtek

  1. Nad brzegiem morza...

    i wklejam kilka fotek..chociazby dlatego,ze tynkarza polecam a dom pokazuje (do tej pory) "goly" ;)









    ...
  2. Nad brzegiem morza...

    minely dwa lata...
    swoja droga,jak ten czas szybko leci!

    dom generalnie jest ukonczony..z reka na sercu brakuje dupereli typu listy przypodlogowe,nie mamy wszystki lamp no i mebli ;)

    zmienilismy ohydna i odpadajaca podbitke (w tym miejscu - dziekujemy pszyjaciolom za "solidny towar i fachowe wykonanie" :( wiem,ze sledza moje wpisy :P ) wymiana kosztowala nas 10 tys. tzn.zerwanie strarej, naprawa wiezby i polozenie nowej - drewnianej...bezsensownie ...
  3. Nad brzegiem morza...

    ok.
    mamy opisane pieterko i salooon ;)

    Wlasnie wykonuja nam ogrodzenie..oryginalni nie bedziemy poniewaz calosc siatka na podmurowce a od ulicy/wejscia prosta brama przesuwana,furtka i 2 kawalki plota ;) proste i bez udziwnien kutych ala ludwik 64 :lol:

    Chodnik do domu,podjazd,poludniowy taras,sciezki - Starobruk szary z elementami czerwieni (zakupiony czeka na polozenie) a ukladany bedzie moze w lipcu :evil:
    bo "czlowiek od plotu i kostki" ...
  4. Nad brzegiem morza...

    Na pietrze mamy podloge Classena Mahon Afrykanski



    ano poszalam z kolorem to teraz ze szmata musze biegac 8) ale..sliczna jest i nie zaluje ;)

    Mamy juz "prawie" urzadzana sypialnie..oczywiscie Ikea ;)

    lozko


    z szafka (niestety jedna poniewaz za wasko bylo ...
  5. Nad brzegiem morza...

    :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
    posta godzine pisalam i...ZNIKLO!!! AAAAAAAAAAAAA

    no to jeszcze raz wrrr tyle,ze..po kawalku ;)

    Minelo pol roku...

    w tym czasie dorobilismy sie pomalowanych scian..kupilam farbe jasny bez Dekoralu na scianach mam bez ciemny :evil: a najgorsze,ze z powodu braku inwencji i natchnienia kupilismy ten kolor na cala chate :roll: na pietrze wyglada nawet..nawet ale do koloru scian na parterze nie ...
Strona 1 z 14