dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Lagos II -stan 0

  2. No to zaczynamy!!!

    W końcu w weekend jedziemy ostatecznie skosić działkę przed budową i powiesić tablice budowlaną.

    Bojowe zadanie na najbliższy weekend to wyliczenie ile materiałów i jakich potrzeba nam na przygotowanie fundamentów, odłączenie wody i prądu oraz utwardzenie drogi (taki cel na ten rok).
    Potem będziemy szukać gdzie można dostać je jak najtaniej.
  3. Okna Dako - NIE POLECAM cz.132. - Rolety

    Kolejne perypetie z oknami DAKO i montażystami...

    Od rana (czwartek) aktualnie, montują się rolety zewnętrzne na okna. Bedą pod zabudowę ociepleniem wiec krytycznie ważne jest by były gotowe wszystkie ramy okienne.

    niestety nie są...

    Do chwili obecnej - nie wymieniono uszkodzonej ramy okna balkonowego. Nie wymieniono też, lub naprawiono (o ile się da) poziomu słupa okna HST.

    Do ram montują się prowadnice rolet.

    Dlaczego ...
  4. Wieńca i lukarny koniec słodki

    Nie mogę patrzeć na tą wodę, mam wrażenie ona się ciągle podnosi. Drenaż będzie niezbędny, podobno jutro zaczniemy nad nim pracę.

    Wydawało mi się, że przejrzeliśmy nasz projekt ze wszystkich stron, podejmowaliśmy świadome, przemyślane decyzje, a tu....zmiana zdania. Rezygnujemy z lukarny na rzecz 2 okien dachowych. Zaoszczędzimy trochę grosza, kładzenie dachu pójdzie szybciej (mam nadzieję). Niestety będzie z tym trochę więcej zachodu, niż nam się wydawało, ...
  5. I pocałowaliśmy klamkę

    Wczoraj byliśmy umówieni na budowie z ekipą od okien (mieli kończyć prace) i z ekipą od rekuperacji (wczoraj zaczęli). Gnaliśmy jak szaleni zaraz po pracy, byliśmy na miejscu o 17:15, uprzedzając, że na 17 się nie wyrobimy. I co? I po raz pierwszy pocałowaliśmy klamkę! Dosłownie! Okna wstawione wszystkie z wyjątkiem szyby na klatce schodowej - pękła w transporcie i mają ją dowieźć jutro/w piątek. Drzwi tymczasowe wstawione. Już nie ma pałętania się po budowie kiedy i ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: instalacje, lukrecja 2, okna vetrex, ssz Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum