dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

darekul

  1. vis a visowy dzienniczek

    Oczywiscie jestesmy juz umowieni z wykonawca :wink: a w sumie to z dwoma, bo jeden bedzie wykonywal fundamenty i sciany fundamentowy a drugi pozostale prace (bez pokrycia dachowego) stanu surowego otwartego. Musze jeszce kogos znalesc od pokrycia, ale ciagle sie zastanawiam co zastosowac: dachowke czy blachodachowke? Podoba mi sie dachowka (dla odmiany mojej Kici gont bitumiczny - ale to raczej odpada) tylko to wiaze sie z wiekszymi kosztami, caly czas sie ludze ze moze jakas promocja mi sie trafi ...
  2. vis a visowy dzienniczek

    hmm...powinienem troszeczke poopisywac przeszlosc ale zanim to zrobie to mowie co sie dzieje aktualnie :)
    A dzieje sie to, ze od dzis uprawomocnilo sie nasze pozwolenie na budowe czyli mozna smialo RUSZAC :D :D :D ... jutro ma sie zjawic na dzialce geodeta i wymierzyc na gruncie nasz przyszly domek, oh jak bardzo sie ciesze a z drugiej strony ciagle nie dochodzi do mnie ze sie to zaczyna :D
    Niestety ale nie moge uczestniczyc przy tym wszystkim i chwilowo zastepuje mnie we wszystkim ...
  3. vis a visowy dzienniczek

    Chcialbym bardzo powklajac tutaj kila zdjec ale niestety nie umie tego robic :cry: , ...az wstyd sie przyznac. Prosze wiec o maly instruktarz, obiecuje ze od razu sie tu zrobi kolorowo :D :D

    Co do projekciku oczywiscie dokonalismy malych zmian, a mianowicie:
    1. Likwidacja okien w garazu (mniejsza zacheta dla zlodzieji).
    2. Likwidacja jednej lazienki (przy sypialnu rodzicow), przy czym toaleta goscinna zostala powiekszona o kabine prysnicowa, a pomieszczenie gospodarcze ...
  4. vis a visowy dzienniczek

    A jednak udalo mi sie z tym linkiem do naszego projekciku :lol: wiec go podaje:
    http://www.projekty.murator.pl/proje...ect&ver=mirror


    ...zapomnialbym, dziekuje za pierwsze komentarze :wink:
  5. vis a visowy dzienniczek

    zanim zaczne pisac o naszym przepieknym projekcie (ktory nie wiem dlaczego obecnie nie jest dostepny na necie, dlatego nie podaje linka :cry: ) to opowiem troszeczke o dzialeczce :D

    hmmm pewnikiem kazdy powie ze jedo jest najladniejsza, ale nasza dzialka jest SUPER!!!! troszeczke tak nie ladnie sie przechwalac ale... obecnie rosnie na niej kilak juz dorodnych sosenek a obok okolo 50 metrow zaczyna sie sciana lasu, a biorac pod uwage ze z zawodu ja jak i moja nazeczona (zwana dalej ...
Strona 1 z 2