dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

?asz dom...?

  1. Dom we wrzosach z archonu

    Ze schodami nie będzie problemu, z tym jednak, że zrezygnowaliśmy z wersji schodów zabiegowych (za bardzo wychodziły na salon) na rzecz schodów kręconych o średnicy 140 cm. Projekt w przygotowaniu więc jak rozwiązanie pojawi się już formalnie na papierze napewno się pochwalimy ;-)
  2. Dom we wrzosach z archonu

    no i zaczęło się... :( ...mam oczywiście na myśli KŁOPOTY. Przez długi czas próbowałam sama dla siebie udawać, że nic się złego nie dzieje, teraz jednak przyszła pora na otrzeźwienie.W czym rzecz? Nasz Pan architekt nie daje znaku życia, nie odbiera telefonów, sms-ów, maili. Dobrze, że chociaż wiem, że żyje... jest jakaś nadzieja :D Ostatni raz widziałam się z Panem inżynierem dwa miesiące temu, potem były telefony i wyznaczone kolejne spotaknie, na którym się nie ...
  3. Dom we wrzosach z archonu

    ..do własnego domu droga daleka... przestałam już liczyć, który miesiąc z rzędu nasz pan architekt męczy się z adaptacją gotowego projektu. Czekanie oczywiście irytuje, ale z drugiej strony nasz pan architekt jest jednym z najtańszych na rynku, poza tym daje nam sporo czasu na przemyślenia i tak oto pojawił się pomysł na umiejscownie schodów na poddasze. W naszym domu będzie wyglądało to tak:

    [img[/img]

    ...
  4. Dom we wrzosach z archonu

    Wybraliśmy się na mały rekonesans i oto FOTORELACJA Z OGLĘDZIN DOMU MODELOWEGO:

    WIDOK OD FRONTU

    [img[/img]

    [/img[img]


    WIDOK NA SALON

    [/img[img]


    NASZA SYPIALNIA

    [img[/img] ...
  5. Dom we wrzosach z archonu

Strona 1 z 2