dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. A tu mamy pralnię, wc w trakcie prac i moje osobiste dzieło - pasiasty korytarz "-)

  2. A sypialnia z garderobą i łazienka przy niej wyszły nam tak :-)

  3. Nasze M-71 czyli noc księżycowa

    Cytat Napisał stam222 Zobacz post
    No i doczekałem się więźby dachowej. Jeszcze nie w pełni gotowej ale robota ruszyła i powoli widać jej efekty.
    Najgorsze w tym, że jestem poza granicami kraju i cały nadzór jest nieco utrudniony. Co prawda mam telefoniczny kontakt i z murarzami i z cieślą a dodatkowo żona pstryka zdjęcia i przesyła na bieżąco więc jakoś dajemy radę to wszystko ogarnąć.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08755.jpg
Wyświetleń:	80
Rozmiar:	28,9 KB
ID:	203661

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08757.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	25,5 KB
ID:	203662

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08764.jpg
Wyświetleń:	70
Rozmiar:	39,0 KB
ID:	203663
    ...
  4. 13 miesiecy pozniej...

    Przedziwnie szybko minął ten cżas. Miałam na bieżąco opowiadać o tym co na budowie, tymczasem już 8 miesięcy na tej budowie zamieszkuję. Szaleństwo!
    Planowałam uporać się z formalnościami i rozpocząć adaptację w połowie lipca. Tymczasem dopiero na początku sierpnia udało nam się podpisać umowę końcową, a we wrześniu rozpoczęliśmy wykańczanie. W praktyce ja z noworodkiem okupowałam budowę, a mąż przy każdej wizycie dziwił się, że coś jest tak, a nie inaczej ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: adaptacja, budowa, dom, ogród, ogrodzenie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Budowa ruszyła

    W piątek geodeta wytyczył wstępnie obrys wykopu (po 2 m od osi budynku) i przy okazji machnął się, bo wziął pod uwagę oś słupów tarasu Była zatem poprawka.

    Wczoraj przybył punktualnie koparkowy i migusiem uwinął się ze ściągnięciem humusu. Na tym chciał poprzestać, bo przecież "glina taka mocna, wie pani, beton można lać bezpośrednio", ale szybko choć niechętnie pogodził się z tym, że kopać musi dalej. Zgodnie z badaniem geologicznym, ...