dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Maksia

    09 sierpień 2003

    Koniec leniuchowania, czas ruszyć dalej z pracami polowymi. Lecz na pierwszy ogień poszła instalacja odgromowa. Jak do tej pory zwisały z dachu tylko luźne druty, postanowiliśmy to zmienić. Po naradzie z teściem doszliśmy do wniosku że zamiast sond wkopiemy pocięty w trzymetrowe kawałki pręt zbrojeniowy fi12, zostało go trochę po etapie zbrojeń. No, ale kto by kopał takie głębokie norki, pomyśleliśmy trochę z bratem i opracowaliśmy metodę ...
  2. Dziennik Maksia

    04 sierpień 2003

    Po kilku dniach odpoczywania od budowy, będąc w okolicy postanowiłem zawieść moją Agnieszkę, żeby zobaczyła na czym spędzałem popołudnia przez ostatnich kilka miesięcy. Co prawda Aga była na budowie w poprzedni czwartek podczas najazdu gości, ale to było tak na szybko, a teraz miała sporo czasu aby sobie spokojnie obejrzeć wszystkie szczegóły i powytykać błędy. Na szczęście nie było tego wytykania za wiele, a najczęściej powtarzające ...
  3. Dziennik Ady i Rafała

    hurra !!!

    od soboty mieszkamy w naszym nowym pięknym domku. Na razie mamy straszne urwanie głowy, jak się sytuacja trochę wyluzuje napiszemy jak poszło i wrzucimy kilka zdjęć na naszą stronę.
  4. Nietypowy dziennik Kasiorka

    11 sierpnia
    Z szczęśliwą minką oddałam klucze i plany naszemu "kierownikowi budowy" jutro mają zacząć prace.Gdy wrócimy 6 września z urlopu mają stać już nowe ściany.Ale właśnie zdałam sobie sprawę że prędziutko muszę zaprojektować łazienkę,ponieważ chcę mieć luksfery w ścianie,to gdzieś muszę je rozmieścić.Na planie stoi jak byk "ściana wg.projektu inwestora"Luksfery będą przecież widoczne z dwóch ston,więc ich rozmieszczenie musi ...
  5. Buduję

    Szopa powstała w sobotę, a dziś rano przyjechała ekipa do ścian. Jak dobrze pójdzie, jutro będzie można zobaczyć, jak wyglądają pokoje na parterze ;)