dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

świercz

  1. dziennik ?wiercza (projekt z14)

    oj wiosne czuć....
    Nie wyobrażam sobie aby mógł nam spać jeszcze śnieg... brrr Zima nas rozpieściłą na maxa.
    Pierwszą sprawę jaką chciałbym podjąć na łamach dziennika to sprawa odwiedzin i oglądania domu... Moi drodzy z przykrością dla Was muszę napisac ale nie będę udostępniać domu do oglądania. Wszystko było ok kiedy jeszcze nie mieszkaliśmy.. teraz kiedy już sie urządzamy, jest mały Antek moja żona jest przeciwna takim praktykom, cóż ja tez nie ...
  2. dziennik świercza (projekt z14)

    Dziś był piękny dzień - czuć było wiosne - szkoda że przed nami luty - ten na pewno bedzie trzymał sztame z zimą :evil: :evil: :evil: jeszcze 30 kilka dni i marzec..... Marzec to już wiosna. Nie moge się doczekać... w tym roku sadzę drzewa na działce - przed domem brzozy, a za - głównie sosny, troche brzóz i świerków. Stwierdziliśmy że jeżeli mieszkamy w Puszczy to bedziemy klimatem nawiązywać do niej. Dalsi nasi sąsiedzi posadzli kilkanaście sosen na działce i wygląda ...
  3. dziennik świercza (projekt z14)

    Kotłownia

    Dziś tylko tak szybko wklejam zdjęcia. Napisze tylko że działa juz dwa tygodnie. Piec z podjanikiem to poprostu rewelacja!!! Zastanawia mnie tylko czy nie za dużo węgla pobiera.... :-? ale o tym jeszcze podyskutujemy. No i wydaje mi się że mamy za duży piec... bo w domu jest niesamowicie ciepło a piec chodzi na minimalnej temperaturze 40st C. Cóż zawsze to lepiej mieć za gorąco niż za zimno nio nie? ;)

    __ ...
  4. dziennik świercza (projekt z14)

    Jadalnia

    Miała byc pierwsza kotłownia, ale nie bedzie... postanowiłem pochwalić się nią dopiero jak odpale piec i bedzie naprawde dobrze - nie chce chwalić dnia przed zachodem słońca :roll: Ale to już we wtorek więc tylko chwilkę będą czekać ci niecierpliwi :) Póki co chcę sie podzielić częścią mego domu, która zaczyna przypominać zamieszkany dom. Ciekawe jakie wrażenie na was zrobi :)
    Mam nadzieje że pozytywne, bo my jesteśmy bardzo zadowoleni. ...
  5. dziennik świercza (projekt z14)

    Nasze Osiedle

    Dziś dostałem rewelacyjne zdjęcia naszego osiedla wykonywane z potu ptaka a dokładniej paralotni ;). Zdjęcia są zastrzeżone prawem autorskim (zdj. podpisane przez autora), ale uzyskałem pozwolenie na opublikowanie ich na łamach mojego dziennika :) Za co bardzo dziękuje bo szkoda byłoby takie rewelacyjne foty trzymać w "szufladzie". Sami zobaczcie :)

    _ ...
Strona 1 z 24