dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

niezapominajka1972

  1. Dziennik budowy - moje gniazdko po 17 latach tułaczki :)

    Cytat Napisał niezapominajka1972 Zobacz post
    CZAS NA DRZWI

    Montujemy drzwi. Niestety ktoś zawalił sprawę i mamy niewymiarowe wnęki na drzwi . Nie mam siły ani czasu szukać winnego, więc postanowiliśmy nie kupować gotowców a zlecić wykonanie drzwi na wymiar I tak powolutku ,sukcesywnie montujemy nasze nieszczęsne drzwi.

    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]
    ...
  2. Dziennik budowy - moje gniazdko po 17 latach tułaczki :)

    Cytat Napisał niezapominajka1972 Zobacz post
    CZUJNIK WIATRU I NASŁONECZNIENIA cokolwiek to znaczy

    A oto kolejny gadżet z kolekcji mojego męża. Moje kochanie wymyśliło sobie coś takiego jak czujnik wiatru i nasłonecznienia (oczywiście uniwersalny). sama nie wiem czy to nasz dom czy tajna siedziba agenta J007
    A oto co potrafi to cacko
    • otwarcia markizy, jedynie w przypadku odpowiednio silnego nasłonecznienia,
    • zamyka markizy w przypadku braku intensywnego natężenia oświetlenia słonecznego,
    • zamyka markizy
    ...
  3. Dziennik budowy - moje gniazdko po 17 latach tułaczki :)

    Cytat Napisał niezapominajka1972 Zobacz post
    Oj dziekuję bardzo Oj porządki to dopiero sie zaczną. Jeżeli chodzi o mycie tych płytek (paradyż Akresia) jest bardzo proste woda +delikatny płyn (Ludwik lub Ajax) oczywiście jeszcze mop i chęci hihi. Ale tak poważnie, przecierałam je dwa razy wodą z płynem do naczyń i było ok, bez smug i nalotu. Niestety ciagłe chodzenie fachowców powoduje, że tracę ochotę na mycie podłóg Nie pomogają nawet kartony na podłodze

    Pozdrawiam wiosennie
  4. Dziennik budowy - moje gniazdko po 17 latach tułaczki :)

    Cytat Napisał bdan Zobacz post
    niezapominajko coraz piękniej u Ciebie; masz już za sobą pierwsze porządki i mycie płytek; jak oceniasz płytki w salonie w utrzymaniu czystości, czy je wcześniej impregnowałaś (rozumiem, ze to Arkesia); jak oceniasz poler i "niepolerowane";

    pozdrawiam i życzę szybkiego zamieszkania w domku
  5. Dziennik budowy - moje gniazdko po 17 latach tułaczki :)

    Cytat Napisał niezapominajka1972 Zobacz post
    REKLAMACJA

    Dzisiaj dostarczono nam sprzęt kuchenny: piekarnik, okap i mikrofalówke ....i mamy REKLAMACJE ( Jeszcze nie widziałam w jakim stanie jest okap ale z tego co mąz opowiada że szyba poszła w drobny mak. Wysłałam już reklamacje do sklepu. Zobaczymy co z tego wyniknie. Na pocieszenie reszta jest ok.

    A kuchenne umilacze

    kuchenka mikrofalowa


    ...
Strona 1 z 33