dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

ANIAILIS

  1. Dziennik budowy ANIAILIS

    Dawno nic nie pisałam, ale tak mi się teraz mój domek podoba, że nie mogłam się powstrzymac :)
  2. Dziennik budowy ANIAILIS

    Byłam dzis zobaczyć bramy garażowe. Wybór padnie prawdopodobnie na Wiśniowskiego- kolor złoty dąb, bez przetłoczeń. Cena wyjściowa z montażem, cos około 3500zł. Normstahl też ma fajne bramy, ale ceny to już z wyższej półki :(
    W następny piątek przyjada okna. Wstawiać je będziemy mogli jednak dopiero w sobotę. Ciekawe komu przypadnie pilnowanie w nocy na budowie :roll:
    w przyszłym tygodniu, zaraz po niedzieli robimy przyłącze energetyczne (robocizna 400zł), ...
  3. Dziennik budowy ANIAILIS

    chyba budze sie ze snu zimowego, zaczynamy działać. Okna może bedą w tym tygodniu. Jutro jestem umówiona z elektrykiem na razie tylko w sprawie przyłącza do domu. Rozprowadzenie instalacji bedzie trochę później. Prąd potrebny najbardziej do założenia alarmu. Hydraulik też wstępnie dogadany. Czyli zaczynamy :)
    wczoraj zrobiłam projekty łazienek i wstępny projekt kuchni. Łazieneczki super. Jeszcze tylko na d kaflami się zastanawiam. Ale do tych kafli to jeszcze duuużo czasu :-?
  4. Dziennik budowy ANIAILIS

    Coś mi się nie chce ostatnio pisać, nawet na budowę nie chce mi się też jeździć :-?
    Wczoraj zamówiliśmy okna, mają być za 3 tygodnie, ciekawe czy damy radę wstawić, może jeszcze nie będzie zimy?? a może w ogóle nie będzie? :roll:
  5. Dziennik budowy ANIAILIS

Strona 1 z 15