dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

"Dom w borówkach 3" MADD

  1. Dla tych co trafili tutaj.

  2. Czas zaczynać.

    Dzwoniłem dzisiaj do KB i nie ma nic przeciwko aby zaczynać.

    Na przyszły tydzień umawiam Geodetę na wytyczenie potem przychodzi KB mówi jak głęboko i następnie przyjeżdża koparka i robi swoje.
    Tak więc majowy weekend będzie pracowity no i przed i po też bo się zacznie.
  3. Wjazd.

    Dzisiaj wjazd na działkę został zasypany warstwą piachu.
    z daleka wygląda to tak:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2251-400.jpg
Wyświetleń:	175
Rozmiar:	23,7 KB
ID:	181384

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2249-400.jpg
Wyświetleń:	155
Rozmiar:	24,2 KB
ID:	181385

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2250-400.jpg
Wyświetleń:	153
Rozmiar:	23,8 KB
ID:	181386

    Wszystko z daleka bo za zimno było aby z maluchami wychodzić
    Piasek dzisiaj rano przyjechał i Teść cały rozrzucił jak byłem w pracy- chwała mu za to.
    Na to przyjdzie gruz - dowiozą w przyszłym tygodniu bo jeszcze zmarzłe wszystko. ...

    Updated 04-04-2013 at 21:50 by aiki

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. I nie wytrzymałem.

    Dzisiaj po pracy z racji dłuższego wieczoru wziąłem się za wjazd na działkę.
    Powiedziałem tylko, że idę śnieg zgarnąć to może szybciej puści od słońca.
    No i odgarnąłem śnieg ale jak już odgarnięte to jeszcze wcześnie było i szpadel był niedaleko. A sprawdzę jak głęboko mróz siedzi. no tam gdzie zacząłem to trochę zmarzłe było ale już kawałek dalej szło dość lekko (jakieś 2 do 5 cm mrozu) i tak się robiło i robiło i się zrobiło. Po ciemku kończyłem. ...
  5. Zima.

    A Ja to cierpliwy z natury jestem ale ta pogoda to chyba chce spr ten mój stoicki spokój. Plan z rozpoczęciem po świętach to raczej już nieaktualny.
    Dzisiaj miałem styczność z pracownikami betoniarni no i stwierdzili, że przez tą pogodę to bardzo co robić nie mają bo to ani bloczków nikt nie zamawia ani betonu nikt nie leje "wszystko stoi"
    Już nawet planować nie ma czego bo wszystko co się da to w głowie a reszta to czeka na przebieg wydarzeń i na poczekaniu ...
Strona 1 z 2