dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nasz Dom z obrazka :)

  1. 15.06.

    Widzę, że dziennik się zaczął jakoś inaczej wyświetlać. Ciekawe dlaczego? Ale to dobrze. Zresztą i tak zastanawiam się nad przeniesieniem go do bloga, bo tu jest mało czytelny.

    To było tak nawiasem. Dziś Pan Mąż zamontował furtkę - całkiem niezłe ogrodzenie mamy pustej działki Dostałam swój komplet kluczy i bez tego już ani rusz - nie wejdę! Miał być jeszcze breloczek z napisem "nasz dom" - tak mi zdradził mój mąż - ale nie zdąrzył mi ...

    Updated 15-06-2012 at 23:28 by marta&robert

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	obraz 008.jpg
Wyświetleń:	56
Rozmiar:	98,0 KB
ID:	120514   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	obraz 002.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	103,7 KB
ID:	120515   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	obraz 001.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	102,0 KB
ID:	120522  
  2. 10.06.

    Przez ostatnie dwa dni prowadziliśmy prace w ogrodzie W ruch poszła kosa spalinowa (mąż) no i grabie (ja). Efekt jest duży, a jeszcze nie wszystko wycięte. Powstał zalążek ogrodu i zalążek kompostownika - postanowiliśmy pozyskać z naszych chaszczy kompost, a jest ich duuużo.
    Pomysł z wycinaniem "zielska" był dobry - teraz o wiele lepiej widać czym dysponujemy, łatwiej będzie podjąć ostateczną decyzję odnośnie drzew do wycięcia. Póki co widać, że gąszcz ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	obraz 003.jpg
Wyświetleń:	55
Rozmiar:	95,1 KB
ID:	119786   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	obraz 011.jpg
Wyświetleń:	53
Rozmiar:	97,5 KB
ID:	119787   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	obraz 020.jpg
Wyświetleń:	51
Rozmiar:	99,9 KB
ID:	119788  
  3. 02.06.

    Dzisiaj było dalsze karczowanie działki (usunęliśmy drzewa, które mogłyby się nam - w razie wichury - przewrócić na dom), i nasza zarośnięta działka zaczyna nabierać "ludzkich" kształtów. Widać już nawet sąsiadów przez płot, a nie tylko gąszcz, gąszcz, gąszcz... No i może okoliczni mieszkańcy przestaną traktować naszą działkę jak przydrożną toaletę!
    Zastanawiamy się ile drzew jeszcze usunąć. Na pewno zostawimy wszystkie brzozy, ale cała ...
  4. 01.06.

    Jestem z lekka wkurzona!
    Ponieważ oczekiwanie na przyjazd robotników z Ukrainy mocno już nam się daje we znaki, zadzwoniłam przed chwilą sama do polskiego konsulatu w Kijowie. I wiecie czego się dowiedziałam? Że na wydanie wizy czeka się tam 4 dni!! W innych okręgach może być i miesiąc, ale na pewno nie dłużej. A my czekamy już od końca marca!!!!!!!!!!!!

    Kurde, kurde, kurde!

    Poza tym dziś siedzę w necie i szukam pomp ciepła ...
  5. Wreszcie ruszyliśmy!

    Witajcie!
    Nareszcie mogę zacząć pisać swój dziennik budowy, bo wreszcie coś na działce drgnęło. Wciąż oczekujemy na przyjazd zamówionej ekipy z Ukrainy (czekamy już od kwietnia). Zaczęliśmy więc sami (a raczej mój małżonek zaczął sam, robiąc mi tym wielką niespodziankę ): drzewa wykarczowane i wykopana "dziura pod dom" (czyli fachowo byłoby chyba "zdjęty humus" )
    Zastanawiamy się nad robieniem fundamentów przed przyjazdem naszej ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	działka marzec4.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	98,5 KB
ID:	116728   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	działka maj.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	78,5 KB
ID:	116729