dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

yemiołka

  1. "Pamiętnik znaleziony w betoniarce" - Yemiołka + Jano

    Prund jezd. Wciąż. Nadal gratis.
    [Powiedziałam Energetycznym, żeby się nie wygłupiali, bo Betoniarę muszę uruchomić, a bez prundu ni ma bata. Czy coś tam innego nakłamałam im...
    No w każdym bądź razie - dali się nabrać :wink:]
    Kasy wciąż niet - i to są właśnie te wolnych strzelców żyzni uroki...
    W związku z powyższym w Teatrze Na Strychu nastąpił przestój w grywaniu spektaklu pt. "Kobiety na rusztowania", w którym otrzymałam ...
  2. "Pamiętnik znaleziony w betoniarce" - Yemiołka + Jano

    Cytat Napisał yemiołka
    Poza tym będziem spędzali długie i awanturnicze godziny, rozważając, na co ciężko zatyraną kaskę sprzeniewierzyć.
    hahaha, no to mi się udało, naprawdę!
    Albowiem było tak - wydaliśmy resztkę szmalu, jaka ostała się w kącie konta, na jakieś tam artykuły mniejszej potrzeby - typu wspomniane pojemniki plastikowe sztuk 2 w kolorze kanarkowym i serek pleśniowy. Po czym rozsiedliśmy się w fotelach w oczekiwaniu na przelew, który już - wedle naszych szacunków ...
  3. "Pamiętnik znaleziony w betoniarce" - Yemiołka + Jano

    Ała! Człek od tego nadmiaru wolnego czasu dostaje na łeb!
    I już nie wie, co robić ma, biega w kółko, rzuca się na dwadzieścia sześć i pół rzeczy na raz, by w efekcie zalec przed kompem i bez sensu klepać to tu, to tam.

    No dobra, nie było dziś tak całkiem bez sensu, trochę się narobiliśma w plenerze, ale makulatura nie ruszona, na pół pokoju rozbebeszona, drzaźni mnie.
    Rany boskie, pochlastać się można, jak już człowieka opanują nastroje sympatyćno-ekologićne. ...
  4. "Pamiętnik znaleziony w betoniarce" - Yemiołka + Jano

    NIECH ŻYJE WOLNOŚĆ!

    Wolność i swoboda!!!

    Wczoraj w noc skończylim fuchę, co ciemiężyła nas od roku blisko połowy.
    Choć tak po prawdzie ciemiężenie było masochistycznie sporą frajdą - fucha to była najprzyjemniejsza spośród wszelkich dotychczasowych fuch, bowiem, uwaga, uwaga, pędzel dzierżyłam w dłoni i akwarelki, po wielu latach niedzierżenia, z trwogą dzierżyłam i tremą, i innymi rozlicznymi odczuciami, wśród których radocha ...
  5. "Pamiętnik znaleziony w betoniarce" - Yemiołka + Jano

    o, udało mi się wstawić fotę! a już nie dowierzałam sklerozie, że jeszcze to potrafię...

    No dobrze, a więc jeszcze pory na warcie:


    I chatkowe impresje, czyli busz wdziera się pod strzechę:


    Oraz fragment tynku made by Yem. [powyżej takoż] i stolarki made by Jano + chochoł, ...
Strona 1 z 22