dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nadal wykańczamy...

    Wykończeniówka wykańcza i my też tego zaznaliśmy. Problemy z fachowcami doprowadziły nas prawie do sądu. Koniec budowania miał być rok temu, ale sprawy się komplikowały i kłopoty nawarstwiały. Póki co, mamy dość budowania, remontowania, załatwiania, proszenia urzędników i ogólnej biurokracji. Panom "złota rączka" też już podziękujemy. Przekonaliśmy się, że doprowadzenie wody w roku 2016 do domu, to nie lada wyczyn. Może to o cały wiek za wcześnie?? W poprzednim ...
  2. SEZON grzewczy 2016-2017

    To zaczynamy:
    • październik 644 kWh
    • listopad 1175 kWh
    • grudzień 1327 kWh
    • styczeń 1697 kWh
    • luty 1332 kWh
    • marzec 770 kWh

    Updated 03-04-2017 at 08:28 by blekowca

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Retrospekcja :)

    Cofając się jeszcze do wydarzeń sprzed dwóch lat. Przerażenie nas ogarniało na samą myśl jak podołać tak kosztownej inwestycji. Chyba musieliśmy do tego dojrzeć. Szkoda tylko, że to tyle trwało (pewnie teraz zamiast pisać ten post, piłabym popołudniową kawę w swoim salonie

    Decyzja zapadła w styczniu tego roku - BUDUJEMY SIĘ!
    Najpierw spokojnie oglądaliśmy projekty domów, plusy, minusy, funkcjonalność. Wybór padł na Wykwintnego! W nim urzekło mnie ...
  4. Początki

    Cytat Napisał bodzia&michal
    Witam.
    To mój pierwszy wpis na forum. Budujemy Tymka pod Bydgoszczą. Rok czekaliśmy na pozwolenie, ponieważ nasze starostwo nie zgodziło się na budowę tego domu. Mamy działkę pod lasem i to był problem. Musiałam pisać do Ministerstwa Infrastruktury o odstępstwo od przepisów. Po wielu kłopotach i wpadkach rozpoczęliśmy nasza budowę w lipcu. Jesteśmy teraz na etapie budowy poddasza. System zlecony. W tym roku zamierzamy skonczyć na dachu. a od wiosny okna i reszta
    ...
  5. Na razie tak musi zostac

Strona 1 z 7