dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

"Wróblówka" zamiast segmentu.

Od dawna marzyłem o własnym domu. Zaplanowaliśmy więc w małżonką sprzedaż mieszkania w Pruszkowie i zakup domu w Grodzisku Mazowieckim. Przez 5 lat nie udawało się to pierwsze, drugie próbowaliśmy znaleźć. W końcu ok 3 mies. temu (środek kryzysu) znalazł się kupiec, transakcję finalizowaliśmy przez miesiąc. Jednocześnie zintensyfikowaliśmy poszukiwania w Grodzisku Mazowieckim, znaleźliśmy segment w zakresie naszych możliwości finansowych i ..... okazało się że, nie jest on przygotowany do sprzedaży. Zaczęliśmy więc szukać dalej i po kolejnym miesiącu (wynajmujemy aktualnie), znaleźliśmy dom ("Wróblówka" z "Muratora") w stanie surowym otwartym na działce 1500 m. Niedługo podpisujemy umowę. Plan jest taki, żeby we wrześniu się wprowadzić - jest to plan ambitny - zważywszy, że nie mam ekip, materiałów i wystarczającej sumy pieniędzy, aby bezstresowo kontynuować inwestycję. Dobrą stroną jest fakt, że aktualnie nie pracuję (wydaję a nie zarabiam), ale przynajmniej będę miał czas, aby coś samemu zrobić i dopilnować. Tak, Tak wiem, że plan jest ambitny, bo do budowy ludzie przygotowują się latami, ale cóż, może uda mi się spełnić marzenie o własnym domu. Na razie czeka mnie ostatni tydzień względnie "świętego" spokoju. Za parę dni podpisujemy umowę i się zacznie...

ma żadnych wpisów w Dzienniku Budowy