dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Przeprowadzeni tymczasowo

    - 22-06-2014 - 20:12 (Kup pan cegłę, czyli nasze budowanie świata- dziennik budowy)
    22 czerwca 2014 roku
    Ponad tydzień przerwy od ostatniego wpisu........... To były bardzo wyczerpujące dni. Równo tydzień temu rodzina Śmigalskich po prawie 20 latach zamieszkania, pożegnała stare kąty i zamieszkała w mieszkaniu tymczasowym. Kto mieszka/ł na 4 piętrze, ten wie, że w momencie wnoszenia/znoszenia czegokolwiek, potrafi ono mocno dać się we znaki. Pacholę, mimo młodego wieku, dopiero w połowie tygodnia uwierzyło, że jego kręgosłup nadal jest sprawny, a nogi ...
  2. Centrum dowodzenia-Kotłownia ;)

    Jednym z najciekawszych pomieszczeń w domu zawsze jest kotłownia.Ten sprzęt znajdujący się w tym lokalu zawsze jest imponujący-bynajmniej dla mnie
    Jak wszystkie pomieszczenia w Naszym domku , o to również zadbał mój mąż. Ponieważ jak już powiedziałam wcześniej ja stawiałam na grzejniki w łazience to On niech sobie robi co chce w piwnicy. Tak też zrobił! do tej pory nie wiem czy zrobił to bo mu się podobało , czy też z ciekawości czy ja coś na to powiem, postanowił ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa domu jednorodzinnego, ewa ii-gl256a, stodółka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Miłe niespodzianki po urlopie

    Wróciliśmy z dwutygodniowego urlopu naładowani energią do dalszych zmagań - czyli do prac wykończeniowych.
    Wyjeżdżałam pełna monotonii, bo wszystko zdawało się stać w miejscu. A tu niespodziewanka!!! - pergola pomalowana - kolor idealny..., chatka posprzątana (co najważniejsze, umyte okna! ...nienawidzę ), Chłopaki zrobili kominek, w którym pali się płomień, chata w pełnej krasie:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_00000517.jpg
Wyświetleń:	1270
Rozmiar:	97,2 KB
ID:	266729Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_00000519.jpg
Wyświetleń:	996
Rozmiar:	97,1 KB
ID:	266730Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_00000523.jpg
Wyświetleń:	1004
Rozmiar:	90,0 KB
ID:	266731Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_00000524.jpg
Wyświetleń:	1112
Rozmiar:	88,3 KB
ID:	266732Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_00000533.jpg
Wyświetleń:	1207
Rozmiar:	95,8 KB
ID:	266734 ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: expobud, kominek, pergola Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Rurki w łazienkach

    Kolejną dokonaną przez nas czynnością są rureczki -już kompletne w obu łazienkach. Łazienka na górze została wyposażona w "podwójne kibelki" czyt: bidet i sedes - tak to nazywają moje dzieci

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_8879stelaż.jpg
Wyświetleń:	235
Rozmiar:	84,2 KB
ID:	266679

    Parter również wyposażony jest w łazienkę a owa łazienka już posiada całość instalacji przygotowaną do montażu tzw. "białego montażu"

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_8887dół.jpg
Wyświetleń:	169
Rozmiar:	71,1 KB
ID:	266680

    Żeby nie ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa domu jednorodzinnego Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Zsyp :-)

    Idąc za ciosem, jak już kopiemy i betonujemy na około domu to dlaczego nie zacząć dbać o dostarczenia ciepełka ;p Co prawda to jak na razie tylko zsyp ale jakoś to ciepełko musi do nas docierać a my nie możemy się za bardzo przemęczać w jego odbiorze dlatego też postanowiliśmy mieć coś takiego jak zsyp na węgiel umożliwiający łatwiejszy odbiór węgielka od dostawcy.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P7190460zsyp.jpg
Wyświetleń:	113
Rozmiar:	67,9 KB
ID:	266672

    To na razie tylko dziura i wylane dno betonem. Następnie ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa domu jednorodzinnego Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum