dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Irsu

  1. Spelnianie marzen - Dom w Lobeliach - Archon :-)

    Witam serdecznie,
    nareszcie zaczęło coś sie ruszać!!na 90 % sprzedajemy mieszkanie!!Będzie kasa,będzie praca,będzie wykończony domek!! :lol:
    Nie wiem czy powinnam sie już cieszyć,czy to nie zawcześnie...
    Przygnębia mnie to że mój mąż - główny wykonawca pojechał właśnie dziś na trzytygodniowe szkolenie na drugi koniec Polski i bedziemy musieli przeprowdzić sie do nie wykończonego domku... :( zanim kupujacy od nas mieszkanie ludziska otrzymają kredyt ...
  2. Spelnianie marzen - Dom w Lobeliach - Archon :-)

    malzonek uporal sie juz z ocieplenie,niestety nie mam zdjec z tego okresu,brak czasu na odwiedziny i fotorelacje.Postanowilismy,ze wtym roku tylko zaciagniemy elewacje klejem i podkladem a na wiosne polozymy puc.Wlasnorecznie pomalowalam caly parter podkladem,niestety prace na wysokosciach nie sa moja mocna strona,mam okropne leki,reszte wymalowal moj maz.



    i to tyle z prac zewnetrznych,puc ...
  3. Spelnianie marzen - Dom w Lobeliach - Archon :-)

    a wogole jak czytam co napislam to straszne literowki mi sie trafiaja..przepraszam :o

    jesli o ogrodzie mowa to posadzilam juz dwa krzaki pigwy,ktore otrzymalam od kolezanki :



    rosna przy tarasie wykuszowym i malinki,ktore na zdjeciu jeszcze przed wkopaniem:



    nawet ...
  4. Spelnianie marzen - Dom w Lobeliach - Archon :-)

    zostala rowniez wyrownana nasza dzialeczka,wszelkie gorki zostaly wyprostowane i wyrownane ,teraz tylko pozostalo obsadzis ogrod na ktory wogle nie mam pomyslu... :roll:



  5. Spelnianie marzen - Dom w Lobeliach - Archon :-)

    zbiornik w calej okazalosci



    ciag dalszy ocieplenia:





    domek w wakacyjnym sloneczku:

    ...
Strona 1 z 12