dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

szulu

  1. Nasza Iskierka :)

    05.05.2008
    Nareszcie :) Od 2.05.2008 mieszkamy już w nowym domku ;) Wszystkie graty przewiezione, poustawiane i pochowane. Czekamy jeszcze tylko na meble do garderoby (będą w pierwszej połowie maja) i wtedy będzie można zrobić porządek z ubraniami ;) Udało mi się nawet "uruchomić" internet, starą antenę postawiłem na strychu i wszystko śmiga jak należy a my cieszymy się, że nie trzeba było nic wieszać na elewacji ;) Jak nie zapomnę i będę miał czas to postaram ...
  2. Nasza Iskierka :)

    21.04.2008
    No i roczek minął nie wiadomo kiedy ;) Ale za to na działeczce widać w porównaniu z zeszłym rokiem kolosalną zmianę - stoi już dom :) W tym tygodniu będziemy kończyć ostatni pokój a później to już tylko poręcze, balustrady i meble... No i nareszcie zakończy się mozolny etap prac wewnątrz i zaczniemy myśleć nad ogrodzeniem działki i zagospodarowaniem terenu dookoła domu :) Wczoraj udało mi się zrobić kilka zdjęć, niestety nie wziąłem zapasowych akumulatorków ...
  3. Nasza Iskierka :)

    Cytat Napisał mitsct
    Witam. Widze ze prace ida na przód. Ale chciałem zapytac, czy te rury w kotlowni nie mogły by byc schowane w ściane? Moim zdaniem one troche szpeca cały wygląd tej kotłowni.
    Mowa o grubej rurze kanalizacyjnej i jej pochodnych czy tych od centralnego? :D Jak grubej kanalizacyjnej to powiem szczerze, że nie wyobrażałem sobie chowania tej rury w moich ścianach z keramzytu ;) Kruchość tego materiału nie zachęcała mnie do kucia :D Ale spokojnie, do jesieni wszystkie rurki i rury będą ...
  4. Nasza Iskierka :)

    25.02.2008
    Dziś zaczynamy kolejny etap prac - łazienkę u góry :) Mam nadzieję, że w ciągu 2 tygodni uda nam się ją ładnie wykończyć i wstawić wannę, żeby móc zamieszkać. Resztę będziemy kończyć już mieszkając
    PS. Wiosna idzie :D Zauważa to już nawet nasz kocioł paląc coraz mniej gazu :D
  5. Nasza Iskierka :)

    23.02.2008
    Witam po raz kolejny :) Jesteśmy już po montażu mebli kuchennych (montowali w piątek), mamy skończoną kotłownię oraz płytki na schodach oraz hallu u góry :) W najbliższym czasie będziemy kończyć łazienkę u góry i będziemy się wprowadzać (ja już "mieszkam" od 2 miesięcy :D) Niestety ogranicza nas brak funduszy, dlatego prace dostały znacznego spowolnienia. Mamy jednak nadzieję, że najbliższe święta (Wielkanoc jakby ktoś myślał inaczej) spędzimy ...
Strona 1 z 13