dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kuuba

  1. Dziennik Iwony, Szymka, Maćka i Kuuby

    No i jeszcze antresola





    Widok z salonu, na dole kawałek kominka. Stal szlifowana malowana lakierem bezbarwnym osadzona na desce merbau.



    No i widok z antresoli przez balustradę na dół.
  2. Dziennik Iwony, Szymka, Maćka i Kuuby

    Kilka zdjęć, bo się zmienia z dnia na dzień.



    Nasz przyjaciel architek zaproponowal takie szalenstwo jesli chodzi o obudowe wanny. Wykonawca (kafelkarz, upps fliziarz - w końcu mam być krakusem) troche klął z powodu koniecznosci docinania 3 mm kawłków mozaiki, ale w końcu uznał, że efekt będzie wart tego. Na razie poleca się jako specjalista od półokrągłych obudów.

    Zastanawiamy ...
  3. Dziennik Iwony, Szymka, Maćka i Kuuby

    Kochanie
    Ja na prawdę doceniam i podziwiam sposób w jaki prowadzisz budowę NASZEGO domu. Sam bym nawet w połowie nie zrobił tego tak dobrze.
    To, że czasami mamy kłopot z dogadaniem się wynika pewnie z tego, że WSZYSCY w domu jesteśmy zmęczeni tą przejściową sytuacją.

    Zrozum też, że MY (chłopaki i ja) mamy podwyższony próg... tolerancji na detale wykończenia, dla nas parapet mahoń i parapet olcha to to samo, ba! nawet fuga szara i manhattan nie różnią ...
  4. Dziennik Iwony, Szymka, Maćka i Kuuby

    Trochę nowych zdjęć



    Antresola, nasza powierzchnia bez przeznaczenia zaczyna nabierać kształtów. Tak naprawdę to nie bez przeznaczenia. To prywatna strefa. Będziemy tam czytać, malować (a co), słuchać muzyki, oglądać tv, grać w ping-ponga, a w chwilach zadumy i lepszej widoczności patrzeć na Babią Górę na horyzoncie



    ...
  5. Dziennik Iwony, Szymka, Maćka i Kuuby

    Taak widać jakie to bydle wielkie po obrysie. Cały czas się przekonujemy, że to dlatego, że parterowe to rozłożyste. Z satelity widać na co się porwaliśmy.
    Do muru chińskiego i piramid dołączył więc trzeci obiekt widoczny z kosmosu... nasz domek.
    Czy aby nie przesadziliśmy kochanie?
Strona 1 z 6