dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

1976pinacolada

  1. w oczekiwaniu na maila

    Dziś od samego rana sprawdzam co chwilę pocztę bo czekam na wycene instalacji centralnego odkurzacza. Ciekawa jestem czy mnie "wessie" jak ją zobaczę .....
  2. rzuty :0

  3. sosny cd.

    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]

    te wysokie drzewa to juz Puszcza Niepołomicka
  4. sosny

    Tak siedzę w to niedzielne przedpołudnie (maleńki szkodnik śpi dlatego jest to mozliwe ) i przypomniało mi się jak to szukaliśmy działki. Chcieliśmy działkę nie mniejszą niz 10arów. Długo szukaliśmy na własną rękę ale też daliśmy ofertę do agencji nieruchomości, która prowadziła wtedy koleżanka mojego męża. Każde popołudnie, po powrocie z pracy wsiadaliśmy w auto i jeździliśmy po okolicach, szukając, pytając.... W pewnym momencie miałam już serdecznie dość ...
  5. pstryczek elektryczek

    W czwartek wieczorem zadzwonił do nas niespodziewanie pan elektryk i zapytał czy poznaczyliśmy na projekcie gniazda, wyłączniki, siłę, lampy, kinkiety ...generalnie wszystko co on będzie robił. Oznajmił ze nazajutrz rano chciałby zaczac prace Po połozeniu młodszego "szkodnika" do spania zabralismy się za burzę mózgow. Siedzielismy do północy i byliśmy lekko przerażeni ilością kolorowych kropek na naszych rzutach. Na szczescie pan elektryk nie padł jak to zobaczył. ...
Strona 1 z 2