dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

MonikaAndrzej

  1. Dziennik Moniki i Andrzeja-Granat

    I znów upłynęło sporo czasu od ostatniego wpisu. Cały czas trwają jakieś drobne prace na zewnątrz. Ciągnie się już teraz wszystko z racji braku środków płatniczych. Przy okazji jestem na etapie zmiany pracy a właściwie rozpoczęcia własnej działalności. Także trochę się pozmieniało w naszym życiu w tym roku. Nowy dom i nowe zajęcie (czyt. sposób na zarabianie pieniędzy). W ciągu ostatnich kilku miesięcy obsadziliśmy ogród tujami (ok.200szt.), zrobiliśmy mały plac ...
  2. Dziennik Moniki i Andrzeja-Granat

    Asiu, dziękuję za miłe słowa. Zapraszam do wystawienia komentarzy w KOMENTARZACH (link poniżej). Zdjęcia schodów zamieściłam w dzienniku we wczesniejszym terminie. Pozdrawiam.
  3. Dziennik Moniki i Andrzeja-Granat

    Przyszła pora na załączenie zdjęć naszych wnętrz. Oto one:

    Salon z kuchnią.


    ...
  4. Dziennik Moniki i Andrzeja-Granat

    Trzeci raz pisze ten post. Mam nadzieję,że teraz żadna burza mi nie przeszkodzi w zamieszczeniu go na foum.
    W naszym Granaciku mieszkamy od 2miesięcy. Jesteśmy SZCZĘŚLIWI z tego powodu. W końcu spełniło się nasze marzenie. Prace trwają w zasadzie cały czas. Elewacja jeszcze nie zrobiona, pozostaje wylanie schodów i tarasu, obłożenie klinkierem,polbruk,ogrodzenie wokół domu i drobne prace w środku typu listwy przypodłogowe, montaż oświetlenia czy karniszy. Pracy jest ...
  5. Dziennik Moniki i Andrzeja-Granat

    To ostatni post,który piszę przed wprowadzeniem się do Granacika.Później będę miała utrudniony dostęp do internetu, bo zostanie on podłączony wraz z kablówką za około miesiąc.Ale nie kończę prowadzenia dziennika, bo budowa jeszcze niezakończona. No i zajmę się wnętrzem domu, więc będą nowe zdjęcia, ale nie tak od razu. Gotówka już rozdysponowana do końca, więc czekamy na zwrot Vat-u aby położyć puc,parapety i klinkier na zewnątrz.
    Dziś cały dzień zajęło ...
Strona 1 z 10