dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

ulinka

  1. Buowlane zmagania dzień po dniu

    Te schody na zdjęciu powyżej nie są moje. Tylko moja barierka docelowo ma być właśnie taka. Na razie jest surowa czyli jasna :evil: Poza tym wciąż stoimy w miejscu. Chyba brak słońca powoduje brak chęci i weny na dalsze wykończenia :cry:
  2. Buowlane zmagania dzień po dniu

    W oknach w salonie wiszą takie rolety już od maja, a teraz parapety doczekały się kwiatków
    :wink:
  3. Buowlane zmagania dzień po dniu

    I moja struktura została przemalowana Miał to być kolor śliwka węgierka ale wyszedł troszkę jaśniejszy bo robiony z mieszalnika.
    Efekt końcowy będzie taki, że pomaluje ją jeszcze diamentowym pyłem i będzie się świeciła

    i jej faktura z bliska



    A barierka widoczna ...
  4. Buowlane zmagania dzień po dniu

    W końcu prawie po roku od przeprowadzki Nasz wiatrołap doczekał się wykończenia :lol:
    Faktura struktury i kolor w rzeczywistości bardziej żółty chociaż miał być właśnie taki stonowany

    drzwi wejściowe (jeszcze nie wyczyszczone boki):redface:

    drzwi przejściowe

    ...
  5. Buowlane zmagania dzień po dniu

    Donoszę wszem i wobec, że w piątek odebraliśmy pozwolenie na użytkowanie budynku i już jesteśmy w nim ZAMELDOWANI :lol:
    A prace No ruszyło się troszeczkę
    Po pierwsze: dom został ocieplony o otynkowany. Okna zyskały parapety zewnętrzne.
    Po drugie: jeden z dwóch pokoi na poddaszu został pomalowany i ułożyliśmy w nim wykładzinę a na holu panele :D
Strona 1 z 9