dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Zuza35

  1. Nie chcę domku z ogródkiem

    Odgrzebałam z czeluści i powiem tylko, że skończyłam budować dom. Nawet udało się do odebrać technicznie w grudniu w zeszłym roku. Ogród prawie zagospodarowany, drobiazgi wykończeniowe cały rok. Znalazłam niezwykłą przyjemność w malowaniu na dziwaczne kolory ścian :D
    Mam mnóstwo doświadczeń, którymi mogę się podzielić.

    I co?

    Sprzedałam ten dom w sierpniu... Właśnie buduję kolejny. Czy ja nie jestem porąbana?

    Pozdrawiam ...
  2. Nie chcę domku z ogródkiem

    Zapomniałam o dzienniku, no jak małpa zapomniałam.

    Po pierwsze: dostałam kredyt. Jak w reklamie, szybko i bezproblemowo :lol: Złożyłam pierwszy wniosek 27 kwietnia, kasa mi wpłynęła na konto już 31 sierpnia :o Czy ja mam na głos powiedzieć co to za bank? Najchetniej bym powiedziała jak się nazywa laska, która tą sprawę prowadziła, bo coś czuję, że to w 90% jej wina...

    A dom? No cóż... Dalej go nie chcę. Mieszkam już trzy miesiące, nawet ...
  3. Nie chc? domku z ogródkiem

    No to co tam u mnie?
    Kredyt dostałam!!!
    Taras mam piękny z kostki!!!
    Ogrodzenie fantastyczne, brama działa jak złoto!!!
    Łóżko sobie kupiłam - o rany jakie wygodne!!!
    Mam mnóstwo czasu i relaksuję się w moim pięknym domku!!!
    Kocham mój domek z ogródkiem!!!

    To wersja zuzowa dla prasy :D Kłamliwa, jak wszystko w tym kraju :-)

    Wersja zuzasiękończy (prawdziwa):

    Żeby ich, ten bank, szlag trafił. ...
  4. Nie chcę domku z ogródkiem

    Opowieść o tym jak Zuza kupowała takie cuś

    Cuś objawiło się telefonicznie z numeru mamy. Dzwoni i mówi: "kup rurkę". A jaką rurkę? A taką do gazu, bo rurka już jest, tylko musi być inna, bo gaz z butli i ta rurka nie pasuje. A rzecz płyty w kuchni dotyczyła.
    Ok, jadę po rurkę do LM. W dziale hudraulicznym 4 panów stoi. Nie lubię jak są w kupie, bo wtedy zawsze mają syndrom geda, który wie wszystko o wszystkich i wszystkim. No, ale nic to. Mówię: ...
  5. Nie chc? domku z ogródkiem

    Sponsorem tej notki są literki:

    G jak gaz
    C jak ciepła woda :lol:
    Cz jak ja czysta!!!

    Czekałam tej ciepłej jak kania dżdżu :-) Cały czas coś wyskakiwało, a ja po znajomych jeździłam się czyścić. Ale mam już swoją!! To nic, że na razie na miejską czekam i woda ze studni i troszkę (bardzo) capi żelazem. Ogólnie zmywa, żelazo się żelem pod prysznic zagłuszy i dobrze jest!!

    A propos, czy ktoś wie ile kosztowałoby ...
Strona 1 z 4