dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dziennik Truskawek

  1. ?azienka na poddaszu

    Mam już nawet jedno zdjecie łazienki na poddaszu...myśle ze bedzie dobrze

    Wersja robocza, wszystko zakurzone, niedomyte i bez fug jeszcze, ale coś widać

  2. 24.07.2011

    Od poniedziałku mam urlop, przede mną duużo roboty:
    1) płytki elewacyjne sie kładą. Panowie idą jak burza, we wtorek przychodzą płyki łazienkowe, kurierem jadą, mam nadzieję, ze będą całe.
    2) wczoraj założyliśmy solary, jeszcze tylko trochę roboty z podłączeniem i będzie ciepła woda codziennie
    3) w przypływie jakiegoś nieznanego nam szału, zakupiliśmy w LM tapetę do pokoju M. i żaluzje drewniane sztuk 2. Od razu powiem, ze za 1 szt żaluzji o wymiarach 60x250 ...
  3. 10.07.2011

    Dla pamięci
    przedpokój i moje wymalowane ręcznie lustro


    Lilia


    Dzikie róże

    ...
  4. Od Myszy na grilla

    Od Myszy, pomysły na grilla

    Bierzesz schab kroisz w bardzo cieniutkie plasterki, albo w trochę grubsze i lekko rozbijasz. To wrzucasz do michy z marynatą: oliwa lub olej, ocet, lub ocet balsamiczny, doprawiasz ziołami-ja bardzo lubię z estragonem, można dolać trochę sosu sojowego ciemnego. Kroisz w to jeszcze cebulkę( także pieczarki) i marynujesz. Jak juz nie możesz wytrzymac to bierzesz folię i rozkładasz na niej kotlecika, a na wierzch idzie pieczarka i cebulka, razem ...
  5. 06.03.2011-prace w ogrodzie na wiosnę

    http://www.tracz.pl/pl/porady_na_marzec.php


    Drzewa i krzewy iglaste
    • Gdy temperatura ustabilizuje się powyżej 0 stopni możemy zacząć usuwać okrycia, które zabezpieczały rośliny zimą.
    • Korę i torf, służące jako warstwa okrywająca, pozostawiamy wokół roślin jedynie je rozgarniając.
    • Rozpoczyna się sezon sadzenia roślin!
    • Wykonujemy cięcie sanitarne - usuwamy uszkodzone pędy.
    • Można zastosować nawożenie obornikiem. Bardzo praktyczny i łatwy w użyciu jest obornik
    ...
Strona 1 z 92