dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

ged

  1. Tak, tak już się poprawiam ... Please complete the entry title ... a my to gęsi?

    Halo, halo, to ja Ged! To jakiś klon mojego dziennika !!!! Ja tu nic nie piszę !!! ja piszę gdzieś indziej !! hop hop !!! ja czasem pisuję w starym dzienniku !!! Po co dwa dzienniki ? Puk puk czy mnie słychać ? Komenty pisać proszę w starym forum. ... ja nie chcę tego nowego forum ... czy mnie ktoś słyszy ? już
  2. test

    test... co to jest ?
    ale paranoja ...
    Czy ktoś z forumowiczów ma kopię mojego dziennika w starej wersji? chodzi mi o kopię z rozszerzeniem mht. Brakuje mi 7 strony. A może ma ktoś wersję pierwszego forum... tego z przed 5-6 lat?

    Updated 23-06-2010 at 00:02 by ged

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Dziennik Ged'a

    Koszenie, koszenie, koszenie. Zimno, zimno, leje i leje. Najzimniejsza i najmokrzejsza wiosna jaką pamiętam. Czereśni będzie mało, jabłek wcale, gruszek trochę. Truskawki kwitną.

    Tego lata robót budowlanych będzie tyle ile sam zrobię korzystając z zapasów materiałów zgromadzonych wcześniej. Obiecanego 0.5 Mzł nie udało się do końca zarobić, ale powstały 2 z 3 planowanych oddziałów firmy i powolutku zaczynają przynosić zyski. Zyski zabierają banki z których ...
  4. Dziennik Ged'a

  5. Dziennik Ged'a

    Piątek - koszenie... od rana do zmroku koszenie. Plan na dziś (sobota): koszenie... od rana do zmroku koszenie.
Strona 1 z 123