dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

spyra3009

  1. dom w lukrecji 2 kraków

    uzgodnień cd.
    Budowę zaczynamy 5 maja - to tej pory mamy skosić działkę, dostać kredyt i dogadać się ostatecznie z archeologiem.
    Potem START!!!! i pewnie juz poleci.
    wczoraj bylismy 1,5 godziny w banku i mamy dostać pieniądze za 3 tygodnie.
    Straszne zamieszanie z wszystkim...
  2. dom w lukrecji 2 kraków

    dzisiaj chcemy podjąć ostateczna decyzję co do firmy budowlanej.
    mamy dwie opcje
    1. 43 000 - ale dają kierownika budowy, niezbędny sprzęt, koparkę, równają teren. my mamy tylkko dać materiały. reszta nas "nie interesuje"
    2. 30 000 - ale jakos nie jestem przekonana na 100% do nich. trochę to mało jak na budowę domu 133 m.

    ps. jestem po spotkaniu z panią archeolog. bardzo miła Pani - załawti formalności w 2!!!!! miesiące i możemy zacząć kopać.
  3. dom w lukrecji 2 kraków

    Włąsnie zadzwonił architekt, że mamy prawomocne pozowlenie na budowę...ufff wkońcu.. a trwało to długo. jeszcez przyłącza zostały.
    teraz zaczyna się prawdziwa jazda :-)
    jutro rano odwiedziny pani archeolog - tu 2 miesiące na pozowlenie na wyrównanie terenu.
    a w czerwcu chcemy wylać fundamenty.
    w przyszłym tygodniu wizyta w banku - a co za tym idzie w ZUSIE, US, Wydziale Ksiąg wieczystych i temu podobne gratisy.....
  4. dom w lukrecji 2 kraków

    słyszałam, że na podłączenie prądu trzeba czekać ok. 1,5 roku...
    jeśli to prawda to katastrofa...
    papiery z urzędu nie chcą wyjść :-) ciągle coś...
    dzisiaj ostateczna decyzja w sprawie ekipy budowlanej i zaczynamy przygotowania.
    zastanawiamy się czy nie kupić wcześniej materiałów - tzn. teraz na dniach, bo porotherm narazie 5.10 na fakturę,a ciekawe jak będzie to wyglądać w sierpniu???
  5. dom w lukrecji 2 kraków

    DOM... spełnienie marzeń!
    Pozwolenie na budowę w toku... papiery już prawie przy wyjściu z Urzędu.
    Kredyt obiecany w Banku.
    Teraz ostatnie guziki przed rozpoczęciem budowy - rozmowy z firmami budowlanymi, archeolog, geolog i kilka gratisów ze względem na Stołeczne Miasto Kraków - PARANOJA!!
    w głowie kawka na tarasie i leżak na ogrodzie w sobotnie południe...
Strona 1 z 2