dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. I jeszcze trochę księgowości

    Niestety Ekipa na budowie to sporo kasy z portfela i tak wizyta Panów kosztowała mnie 11 500
    Wynajem szalunków na szczęście leżała po ich stronie. Ja tylko musiałem zapłacić za beton - zamówiłem B 20 z wiórkami włókien polipropylenowymi 1 m3 za jedyne 210 zł w ty pompa, całość wyniosła ok 5800.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0150.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	83,9 KB
ID:	324282

    Do tego trzeba doliczyć stal która w międzyczasie dotarła na budowę to następne 2670 zł
    Dokupiłem jeszcze ...
  2. Poczatki drogi

    Kolejny etap.
    11 lipiec - przyjechała koparka i wykorytowała pas pod drogę. Sporo ziemi zebrała bo droga tez nie należy do małych długość 80m. Cała ziemie wysypała na działkę - czeka na jej zagospodarowanie.
    Teraz mają wejść od przyłączy wody - plan na 15 lipiec wykonają przyłacz do granicy działki
    A przyszły tydzień planowany elektryk na wykonanie przyłącza energetycznego.
    Po tych pracach wraca koparka i będzie utwardzała wcześniej wykorytowaną ...
  3. Kanalizacja

    Krótkie opowieść o tym jak można przyfarcić

    Jesienią zdecydowany byłem kopać szambo. Beton wybrany, koparka wstępnie zamówiona, planowany koszt ok 3 tyś. A tu nagle, niespodziewanie lokalne wodociągi ogłaszają przetarg na budowę kanalizacji w wiosce Pomyślałem, że uda się za darmo temat ogarnąć. Akcja szambo odwołana.
    Temat kanalizacji w naszej mieścinie był znany od dawna. Projekty zrobione w 2006r. Z przyczyn mi nieznanych nie mogli się zebrać ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: kanaliziacja, przyłącze, woda. Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum