dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Bo?ydar Ani i Mariusza

  1. Skończone tynki

    Coś ciężko mi net chodzi i nie bardzo mi się chcą załadować zdjęcia, żeby były takie duże w tekście więc wrzucam tradycyjnie, bo już dawno obiecałam zdjęcia z tynkami.
    W kolejności 1. Łazienka górna, 2. Kawałek salonu z wejściem do kuchni i jadalni, 3. wiatrołap, 4. dolna łazienka, 5. malutka garderoba.

    Dzisiaj na budowie pracowała ekipa od CO. Zrobili wszystko oprócz podłogówki tzn. zamontowali szafki i rozprowadzili rury do grzejników ryjąc tym ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: bożydar ani i mariusza Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02661.JPG
Wyświetleń:	96
Rozmiar:	62,0 KB
ID:	82042   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02665.JPG
Wyświetleń:	97
Rozmiar:	64,6 KB
ID:	82043   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02648.JPG
Wyświetleń:	95
Rozmiar:	58,0 KB
ID:	82044   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02649.JPG
Wyświetleń:	93
Rozmiar:	58,7 KB
ID:	82045   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02663.JPG
Wyświetleń:	79
Rozmiar:	52,6 KB
ID:	82046  

  2. "Bunkrów nie ma, ale te? jest z.....e"

    Czy oglądaliście film Chłopaki nie płaczą? Wczoraj poczułam się jakbym była przy kręceniu ostatnich scen- ale od początku.
    Ok. 8:30 usłyszałam, że chyba coś się dzieje przed naszym domem, a że Mała dopiero wstała i jeść chciała, to wykluczone było wyjście z domu, a od Mamy z okien nie widać drogi przed naszą budową, zadzwoniłam do Męża, on do tynkarzy i się dowiedziałam, że ekipa od gazu jest. Nakarmiłam Małą i w te pędy na dwór- co z tego, że padało- ...
  3. Czekając na gaz...

    W ubiegłym tygodniu zadzwonili do mnie z gazowni, że na dzisiaj zaplanowali u nas zrobienie przyłącza
    Termin superancki bo moja druga połowa wzięła na dzisiaj urlop aby pojechać z córą na USG bioderek. Na szybko trzeba było szukać skrzynki do licznika, bo wszędzie mieli brązowe, a beżowych brak. Zadzwoniłam tu i tam i w końcu znalazłam w takim kolorze jak chcieliśmy- 360zł poszło...
    Instalatorów mieliśmy spodziewać się 8- 8:30. Od 7:45 siedzieliśmy ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02613.jpg
Wyświetleń:	91
Rozmiar:	63,1 KB
ID:	79935  
  4. Tynków kawa?ek

    Kilka zdjęć tynków- robione wieczorem więc średniej jakości- najbardziej podoba mi się jak na razie obróbka okna nad klatką schodową. W domu zrobiło się po domowemu i jaśniej, a pomieszczenia zyskują nowy wygląd i wydają się być większe niż jak były jeszcze z cegły...
    Na ostatnim zdjęciu halogen oświetlający wieczorami betoniarki- jest tak mocny, że łunę widać z b.b.b. daleka, a u sąsiadów naprzeciwko na działkach można spokojnie książki czytać- co niektórzy ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02501.JPG
Wyświetleń:	104
Rozmiar:	54,7 KB
ID:	79826   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02499.JPG
Wyświetleń:	95
Rozmiar:	56,5 KB
ID:	79827   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02500.JPG
Wyświetleń:	96
Rozmiar:	44,9 KB
ID:	79828   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02504.JPG
Wyświetleń:	98
Rozmiar:	61,7 KB
ID:	79829  
  5. c.d. budowy- z now? lokatork? na ?wiecie :)

    To, że nie było mnie prawie 3 miesiące nie oznacza, że na budowie nic się nie dzieje. Prace idą do przodu, a mnie od komputera odwiodła najmłodsza lokatorka naszego Bożydara- ma na imię Agata, ur. się 20 sierpnia i od samego początku zaczęła się "wtrącać" w sprawy budowy- 19 sierpnia byliśmy umówieni na montaż okien więc zebraliśmy się w przeddzień i przyjechaliśmy aby wszystkiego dopilnować, ale na montażu nie byliśmy bo córa zaczęła się od rana pchać ...
Strona 1 z 8