dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
  1. "wyprzedaż garażowa"

    W związku z przygotowywaniem się do budowy ogrodzenia musieliśmy przesunąć garaż tymczasowy, w którym zrobił się tak naprawdę składzik przydasi pobudowlanych. Cały dzień noszenia, podnoszenia.... (a miałam myć okna...) uffff.
    Ale w wyniku tegoż przesuwania z wielkim bólem podjęłam męską decyzję, że czas się jednak z niektórymi z tych rzeczy pożegnać.


    Serce krwawi, ale słowo się rzekło i oto mam na zbyciu:
    - styropian podłogowy Austrotherm STK EPS T akustyczny pod ...

    Updated 24-08-2016 at 00:32 by adk

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. ogrodzenie

    Obecnie szukam sensownej ekipy do wykonania ogrodzenia murowanego (nie tylko podmurówka).
    Ktokolwiek wie, ktokolwiek słyszał...

    Updated 30-05-2016 at 00:08 by adk

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. bardzo zaległa relacja...

    Jestem winna forumowiczom, którzy tu czasami zaglądali na bardzo zaległą relację. Czas leczy rany i dzisiaj nie denerwuję się aż tak mocno, jak w zeszłym roku, na wspomnienie wykonywania wjazdu na działkę.
    Miałam ogromny problem ze znalezieniem kierownika budowy do zjazdu i ekipy do budowy tegoż zjazdu.
    W ramach przypomnienia wjazd na posesję z drogi powiatowej wymagał pozwolenia na budowę. I teraz ważne informacje dla tych, przed którymi budowa zjazdu z drogi powiatowej: ...
  4. pierwsze święta w nowym domu :-D

    Rodzinnych i smacznych Świąt Bożego Narodzenia. Zdrowia i pomyślności na nadchodzący Nowy Rok od Alicji z Rodziną.


    [Miało być zdjęcie ale nie umiem załączyć zdjęcia z komórki, jak dorobimy się internetu będzie zaległa relacja ]
  5. z dobrych wieści

    Jesteśmy w trakcie przewożenia dobytku.


    Jak ogarniemy przewożenie wszystkiego wezmę się w końcu za opisanie co się wydarzyło od kwietnia, a trochę się zadziało, i dobrego i niekoniecznie pozytywnego...
Strona 1 z 57