dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

mirkapki

  1. MONTREAL II DCP 180a - budujemy

    TEMAT OKIEN CD.

    Po długi weekendzie namysłów od rana postanowiłam wziąć w swoje ręce sprawę z tymi nieszczęsnymi oknami. Wykonałam telefon do producenta aby przedstawić mu swoje spostrzeżenia, i co usłyszałam:
    - odnośnie kolorów osłon do zawiasów i suwanki, "że niema w kolorze srebrnym" chyba jakaś bujda, sprawdzę to u producenta okuć dodam, że nasze okna mają okucia aubi-siegenia,
    - czekają na szybę, jak tylko dostaną przyjadą na ...
  2. MONTREAL II DCP 180a - budujemy

    Ponieważ nie wiem dlaczego nie mogę wklejać zdjęć to trochę opiszę co działo się na budowie.

    Najważniejsze wydarzenia:
    - powstały wszystkie ściany działowe,
    - zamontowano okna,
    - zamontowano drzwi wejściowe,
    - zrobiono przymiarki do położenia instalacji wod-kan,
    - stawia się ogrodzenie

    HISTORIA OKIEN !!!
    Po długim oczekiwaniu, ponad dwa miesiące, otzrymaliśmy informacje, że jedą do nas okna, ucieszyłam ...
  3. MONTREAL II DCP 180a - budujemy

    Po długiej przerwie próbuje się odnaleźć na forum, dlaczego zniknęły mi wszystkie fotki z dziennika????

    próba wstawiena nowego zdjęcia

    Dlaczego nie widać zdjęcia???
  4. MONTREAL II DCP 180a - budujemy

    Wracam po przerwie bo i tak nic się nie działo 8)

    Przyszła wiosna więc ruszamy

    Dziś pierwszy dzień na budowie iii...

    w południe ścianki działowe na poddaszu stanęły, nie myślałam, że tak szybko będą więc nawet aparatu nie wzięłam :cry:

    jutro jade pstrykać foty.
  5. MONTREAL II DCP 180a - budujemy

    Po zgłębieniu tematu budowy sieci wodociągowej wiem jedno będę walczyła z gminą aby to ona sfinansowała budowę sieci lub aby zwróciła pieniądze wydane na jej wybudowanie, zebrałam już stertę artykułów na tentemat by wytoczyć batalię przeciw gminie, :evil: życzcie mi powodzenia, jutro robię uderzenie na gminę i coś czuje, że u Pani Wójt moja wizyta się zakończy :evil: :x

    Z rzeczy bardziej przyjemnych:
    - dwonił Pan od drzwi i bramy garażowej, że ...
Strona 1 z 5