dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

martadela

  1. Dziennik Martadeli - D09b z przeróbkami

    Jożin z Bażin.... o przepraszam, przykleiło mi się :lol: :wink:

    Naczym to ja stanęłam... acha

    Chłopaki wymórowali ściany szybciuteńko, posmarowali 2x dysperbitem, przykleili hydromaxa, i kazali piach zwozić :)

    Umówiony z grubsza wcześniej piach z lokalnej piaskowni miał się zwozić przez 3 dni, ale jako że chłopaki też lokalne i z wszystkimi sie znają, zagadali kierowcę i ten pół dnia zwoził piach tylko na moją działkę.... ...
  2. Dziennik Martadeli - D09b z przeróbkami

    Dziurę kopaliśmy jeszcze w styczniu.

    Potem był transport rozpadających się w rękach bloczków betonowych :x które pogoniliśmy z powrotem. Kierowca który przywiózł mi ten szajs powiedział że szef skierował go do KGHMu.... :o a potem mówią że to szkody górnicze....

    Ekipa wykop pod ławy zrobiła ręcznie, potem folia, zbrojenie i zalewanie



    Gdy ławy "odstały" ...
  3. Dziennik Martadeli - D09b z przeróbkami

    Dłuuuuuugi był ten łykend :lol:

    Ponieważ siedzę zakatarzona w wyrku to nadrobię zaraz zaległości i powrzucam kilka zdjęć.
    Wykopki.... niestety dziłka była na tyle rozmoknięta (przez tydzień padało) że fadroma nie dawała rady, i musieliśmy dłubać koparką.... trochę to trwało ale warto było:


  4. Dziennik Martadeli - D09b z przeróbkami

    mój 500 post :D

    A tak w ogóle to lada dzień ruszamy z kopyta :P

    ale o tym po łykendzie :wink:
  5. Dziennik Martadeli - D09b z przeróbkami

    Tak więc keramzyt odpada... Koszt za wysoki, kulki musiały by być mieszanej frakcji by udało je się zagęścić, i w ogóle to po co ja sobie sama utrudniam życie, przecież są sprawdzone proste sposoby jak styropian :D

    Rozmowy z ewent ekipą posuwają się do przodu, jestem coraz bliżej podjęcia decyzji.

    Bloczki fundamentowe zamawiam dzisiaj jak i stal zbrojeniową.
    Dzisiaj też rozpoczynam akcję o kryptonimie "wiązar" :wink: , muszę ...
Strona 1 z 8