dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. " Never give up "

    - 09-08-2016 - 23:03 (Na milosc i budowe wlasnego domu nigdy nie jest za pözno !!!)
    Melduję się po 8 długich, cholernych tygodniach ! Niestety jeszcze żyję, chociaż marny
    ten mój żywot ! Trafiłam chyba na najgorsze " Scenario " !
    Moi murarze budowali inny dom a ja czekałam, czekałam, czekałam!!!
    Jednego jeszcze doświadczyłam " co cię nie zabije to cię wzmocni " oraz jestem już "Mistrzem stoickiego spokoju" ! O Jezu, ja to przeczekałam ! No, no będą ze mnie jeszcze ludzie !!! Chyba trudno ...
  2. Duże C z m3system

    Witam, trzeba wyjść z biernego czytania forum i coś wybudować samemu (czyimiś rękoma, za pieniądze banku, korzystając z czyiś pomysłów), bo dzienników budowlanych tej firmy tyle co kot napłakał, a sam jestem programistą, czytaj budowę domu widziałem w telewizorze, ale mam nadzieje, że dzięki Wam odsieje bełkot marketingowy i popełnię połowę mniej błędów, bo kolejnego bezbłędnego domu to już nie wybuduje.

    Więc tak jak każda budowa domu zaczyna się ...

    Updated 01-02-2017 at 15:44 by wtstheone

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Brama i furtka

    - 09-08-2016 - 15:51 (Kup pan cegłę, czyli nasze budowanie świata- dziennik budowy)
    Po prawie 20 miesiącach od przeprowadzki zamknęliśmy wreszcie wszystkie prace związane z budową i zagospodarowaniem terenu. Nie wszystko wygląda tak jak to sobie wyobrażaliśmy, ale z rzeczywistością nie będziemy dyskutować. Wreszcie pies może swobodnie korzystać z dobrodziejstw ogrodu bez obawy, że kogoś wystraszy. Ogrodzenie zostało zamknięte. Jest furtka, brama przesuwna, estetyczne miejsce na kubeł. Zniknęły wszystkie pozostałości budowy.


    Załącznik 363744 ...
  4. Pierwszy dom dla wroga, drugi dla przyjaciela... A ja będę mieć pierwszy - idealny!

    Cytat Napisał Siouxsie Zobacz post
    20.06.2016 Złożony wniosek o wydanie Warunków Zabudowy

    09.08.2016 Otrzymaliśmy pisma skierowane również do WKŚ, ZIKiTu oraz WBiZK.

    Myślę że oni tam je też otrzymali

    Co tu ma trwać 6 miesięcy? Mija miesiąc od złożenia wniosku. Od dziś urzędy do których poszło zapytanie, mają miesiąc na odpowiedź.
    Później Ewentualnie miesiąc dla Architektury na wydanie decyzji. No nie rozumiem ))
  5. Smród szamba w domu

    Krótko po wprowadzeniu się do domu zauważyłem coś niepokojącego, mianowicie nieprzyjemny zapach, pochodzący najprawdopodobniej z szamba. Większość czasu nie było go czuć. Pojawiał się najczęściej w godzinach wieczornych. Co ciekawe będąc w domu dłuższy czas było to najczęściej w ogóle niewyczuwalne. Różnicę czuć było głównie gdy wchodziło się do domu z dworu.

    Zaczęło się dochodzenie trwające w sumie ok. 4 miesiące.

    Podejrzenie nr 1

    Pierwsze podejrzenie padło ...