dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kajetana

  1. zaczynam pisanie

    hej mamuśki-budowniczki :)
    poszukuję nosidełka dla 3 miesięcznego bobasa - nie wiem, które będzie OK na jego kręgosłup. A mały coraz bardziej się wkurza, jak jeździ po domu w wózku - nie mam siły go nosić, stara jestem już :wink:
    Czekam na dobre rady ...
  2. zaczynam pisanie

    Nowe zmory: czkawka, mocne ulewanie (wymioty).
    Zaczynamy jakoś poznawać i opanowywać sytuacje krytyczne, choć łatwo nie jest :-?
    Aby Kuba spał spokojnie i nie dostawał szału przy cyckach (bo puste) dostaje butelkę z Nanem - nawet 2-3 razy na dobę. Ale nie wypija zalecanej ilości, bo zawsze dostaje wcześniej cycka...
    (proszę tylko na mnie nie krzyczeć, za podawanie butelek - tak zdecydowaliśmy dla spokojności dziecka).
    I tak to jest - ostatnie 2 lata ...
  3. zaczynam pisanie

    Udało się - jesteśmy w domu. Wczoraj Kuba się popisał - ku zdziwieniu nas - rodziców. Zasnął w samochodzie po 15.00, spał smacznie i spał i spał...
    Dojechaliśmy do domu, auto w garażu a synek śpi...
    Baliśmy się go ruszać, żeby się nie obudził więc kimał w aucie w garażu. Około 21.00 go wyjęłam.
    Szok - spać 6h spokojnie :o
    Potem przestało być tak fajnie :(
    Kiedy ja mam się wyspać?
    (zbieram dobre rady i sprawdzone sposoby ...
  4. zaczynam pisanie

    Dnia 7 grudnia 2009, o godzinie 18.47 - po wielu godzinach "ciężkiej pracy" urodziłam KUBUSIA
    Niestety do najbliższej środy jesteśmy w szpitalu - synek chory. Oby nam powiedziano w środę, że możemy iść do domu...
  5. zaczynam pisanie

    w poniedziałek mamy spotkanie z położną w szpitalu; w czwartek uruchomienie Vaillanta. Choć teraz jak zaczynamy palić w kominku koło 16-18 i palimy do 24 - 2 w nocy to w salonie łazimy w gatkach znów do popołudnia dnia następnego - taka sauna :)
    Pomimo chwilowego mrozu sarny wciąż podchodzą pod dom - wspaniały widok.
Strona 1 z 73