dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

sroka

  1. Dziennik Sroki

    Witam wszystkich forumowiczów!

    Jestem Ania -żona Rafała i raczej ja będę pisała dziennik, bo mam trochę więcej czasu.
    Zaczynam ze sporym poślizgiem, bo pierwsze prace rozpoczęliśmy chyba w kwietniu, a już mamy drugą połowę sierpnia.

    Ale od poczatku.
    Dom mamy parterowy o powierzchni 175 m2 łącznie z garażem. Przy okazji się pochwalę,że sama zaprojektowałam naszą wymarzoną chatkę. No, to zbyt wiele powiedziane. Tak naprawdę zaprojektowałam ...
  2. Dziennik Sroki

    Witam znowu.
    Ściągamy humus. Kopara (Fadroma, czy jakoś tak) jeździła 6 godzin i jeszcze trochę roboty zostało. W jednym miejscu pod humusem pokazała się glina. Budował kto kiedyś dom na plastelinie? Jestem zaniepokojony. Zobaczymy, co będzie, jak ściągnę cały humus.
  3. Dziennik Sroki

    Taaaak, no znowu przez dłuższy czas nie pisałem. Wybaczycie? :smile:

    A w sumie cośtam się działo:
    Przede wszystkim znalazłem sąsiada :smile:
    Gadam sobie z gościem na Forum, daję mu rady, żeby przed zakupem działki sprawdził między innymi, czy nie będzie miał upierdliwych sąsiadów. Cytuję samego siebie: "I jeszcze warto sprawdzić SĄSIADÓW. Czy jacyś nienormalni nie są. Bo walnięty sąsiad podobno może skutecznie zatruć życie." ...
  4. Dziennik Sroki

    Witam po przerwie.

    Długo mnie tu nie było (8 miesięcy). To dlatego, że niewiele się działo. Domek się powoli projektował, aż się w końcu wyprojektował. :)
    Jest parterowy, z poddaszem nieużytkowym, z dachem dwuspadowym. Jednym słowem prosty.
    Teraz czekam na pozwolenie na budowę. Na fundamenty w tym roku już za późno, więc mam całą zimę na teoretyczne przygotowanie się do budowy. Zamierzam jak najdokładniej zaplanować każdy etap budowy. Poczytam ...
  5. Dziennik Sroki

    Cześć

    Moja budowa jest dopiero na etapie projektowania.

    Miejsce akcji: Królikowice k. Kobierzyc pod Wrocławiem, działeczka 849m2.

    Czas akcji (planowany): jesień 2002 (stan zero), 2003 (zamieszkanie)

    cdn. a teraz lecę na Tarbud.

    test.....


    _________________
    Pozdr
    Rafał Sroka

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: sroka dnia 2002-03-21 14:49 ]</font> ...