dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. 11 lipca 2011

  2. piękności

    Miałam już nie zaglądać na strony z pięknymi domami, ale mocno się dziś wk... na rzeczywistość więc musiałam się jakoś pocieszyć.
    Źródło www.contemporist.com



    Taki efekt dopasowania kolorystycznego z otoczeniem chciałabym uzyskać ze swoim domem. Biała elewacja zaprojektowana przez archiego chyba w tym nie pomoże. Tutaj jest samo drewno - na to mnie nie stać . ...

    Updated 17-05-2012 at 08:50 by adk (poprawienie tytułu, bo to denerwujące jak FM zamienia polskie czcionki na pytajniki a potem tego nie naprawia!)

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. i jeszcze jeden system do kuchni

  4. przykład szarych parapetów

    Szare parapety u Myszonik do brązowych okien (gadam jak facet o kolorach nie?)


    Updated 17-05-2012 at 08:51 by adk (poprawienie tytułu, bo to denerwujące jak FM zamienia polskie czcionki na pytajniki a potem tego nie naprawia!)

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. ważne do zapamiętania

    Kopiuję z komentarzy kawałek dyskusji nt parapetów

    Cytat Napisał adk Zobacz post
    Cytat Napisał monsanbia Zobacz post
    Ale wiesz co?
    U mnie w bloku okna też są*brązowe, a parapety szare.
    No ale, okna z klatek schodowych, drzwi, elewacja, jest szaro-biała, więc pasują (nigdy nie zwróciłam uwagi, że nie)
    Monia ale wezmę to pod uwagę. Bo mogę szare drzwi wejściowe na przykład zrobić. Myślałam o szarych lub białych. A elewacja jest właśnie zaprojektowana szara lub biała. Ja jeszcze nigdzie nie widziałam
    ...

    Updated 17-05-2012 at 08:52 by adk (poprawienie tytułu, bo to denerwujące jak FM zamienia polskie czcionki na pytajniki a potem tego nie naprawia!)

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum