dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

K74

  1. Dom z widokiem?

    Nareszcie mogę zaprezentować efekt 1,5-rocznych :evil: prac 3 :evil: ekip od elewacji. Ostatnia ekipa poprawiała fuszerki po dwóch poprzednich i była z całej "trójcy" najbardziej przyzwoita, ale i tym razem nie obeszło się bez kuch (pomylili kolory farby na ściany i podbitkę), które na szczęście dało się łatwo naprawić. Sporo się naczekaliśmy, żeby móc wreszcie zobaczyć nasz domek w całej krasie (niestety nachodzą mnie wątpliwości, czy nie lepiej by mu było ...
  2. Dom z widokiem?

    Również Panowie od Rekuperatora uwinęli się i zdążyli przed świętami podłączyć i uruchomić centralę (ComfoAir 500 BFB). Stoi sobie na strychu i wcale jej nie słychać:
    ,

    Tylko w pokoju synka szumi jak F16 w Krzesinach :( :evil: . Po świątecznej przerwie kanał doprowadzający powietrze do tego pokoju będzie do poprawki.
    Anemostaty zakryły wreszcie paskudne ...
  3. Dom z widokiem?

    Przed świętami udało mi się jeszcze pomalować ściany w korytarzu na parterze. Niemalże każda ściana w innym kolorze i z wykorzystaniem innego rodzaju farby. Teraz mogę z całą stanowczością stwierdzić, że Akrylit W Dekorala jest be :( , Dulux Once (wbrew nazwie i zapewnieniom producenta) trzeba nanosić przynajmniej dwa razy (a i trzeci by nie zaszkodził, ale już czasu nie starczyło), żeby uzyskać jako taki efekt :evil: . I tylko Dulux Inspirations zdał egzamin, chociaż do ...
  4. Dom z widokiem?

    Specjalnie dla JoShi zbliżenia listewek (zdjęcia jeszcze ciepłe :wink: ):
    _
    _ ...
  5. Dom z widokiem?

    Udało nam się skończyć obkładanie dechami skosów w pokoju córci. Bardzo to czasochłonne zajęcie, ale jak na pionierów w tej dziedzinie, możemy sobie pogratulować efektu. Właściwie, to prace nabrały zdecydowanego tempa, gdy po kolejnej bratersko-siostrzanej kłótni (nie pozbawionej rękoczynów i przegranej niestety przez słabszą płeć :( ), Haneczka stanęła wściekła przed pławiącymi się w błogim lenistwie rodzicami i rozkazała: "już mi na góję, pokój jobić!" ...
Strona 1 z 40