dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ania i Bartek

  1. Dziennik Ani i Bartka

    Jak ja bym chciała mieć na tyle dużo czasu, żeby móc się pochwalić postępami prac w naszym domku!

    Wiem, wiem, nikt nie obiecywał, że będzie lekko, łatwo i przyjemnie. Wykończeniówka to w końcu wykończeniówka. Choć przyjemnie w pewnym sensie jest.
    W naszym mieszkaniu stoją obecnie dwie tablice z próbkami farb Dekoral, dokładnie takie, jakie znajdują się w sklepach z farbami. Mamy to szczęście mieć Bliskiego Zaufanego A., który jak rodzony brat (:) ) ...
  2. Dziennik Ani i Bartka

    Mamy już klucze do naszego domku!!!

    Dziś Pan Adam zamontował nam drzwi, byłam na budowie jeszcze przed ich wstawieniem, oto one:



    Na zdjęciu mają jeszcze przyklejoną folię ochronną.
    Cieszę się bardzo, że wybrana przez nas klamka pasuje do tych drzwi. Trzeba jednak zmienić kolor zawiasów na brązowe, bo te na zdjęciu są jakoby srebrne, z tworzywa, i bardzo gryzie się tem kolor ...
  3. Dziennik Ani i Bartka

    Przez to, że tyle się dzieje, zaniedbuję nasz Dziennik. Tak bym chciała opisać w nim wszystko, może pomalutku się uda, choć tak naprawdę słowo "pomalutku" dziwnie nie pasuje do obecnego tempa naszego życia:)
    Nikt też tu do nas nie zagląda, i wcale się temu nie dziwię. Ja też nie wpisuję się w Dziennikach i wątkach, do których zaglądam...

    Nasz domek wygląda już coraz piękniej. Gdy wjeżdża się do bliźniaczej miejscowości widać go już z daleka, ...
  4. Dziennik Ani i Bartka

    A teraz nasze płytki drewnopodobne Nowa Gala Stonewood w odsłonie 02 i 03:)
    Płytki położymy w całym salonie, jadalni, kuchni i korytarzu, wyróżniając strefy pomieszczeń (nie ma między nimi wszystkimi żadnych ścian) tymi dwoma odcieniami.
    Zamiast dekorów pomiędzy kolorami pojawią się białe otoczaki zalane żywicą epoksydową. Na zdjęciu mam parę otoczaków przywiezionych z południa Wielkie Brytanii, z plaży pod Southampton. To była jedna z naszych pierwszych ...
  5. Dziennik Ani i Bartka

    Nasz domek w łaty, od strony północnej

    i efekt prac Panów Dekarzy w zeszły czwartek


    Wzdłuż niemal całej południowej granicy rosną nam piękne tuje. Pielęnowane już od roku przez Tatę Bartka, posadzone przez Mojego Kochanego Męża i Teścia.
    Pozostałe czekają na wolne popołudnie:)
    ...
Strona 1 z 38