dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

aga&piotr

  1. APSowa budowa Agi i Piotra

    Wooww, ależ mnie tu długo nie było :o
    No ale niestety jak już pisałam nie miałam czasu i siły na prowadzenie wypocin :lol:
  2. APSowa budowa Agi i Piotra

    Wreszcie małż pozbył sie tego paskudztwa z nogi :D
    Teraz będziemy mogli dokończyć poddasze :)

    A z prac domowych: glazurnicy sie pojawili, dokończyli i poprawili to co spie... zepsuli znaczy 8)
    Małż z sąsiadem zrobili sufit podwieszany w łazience w kształcie prostokąta, jeszcze troche i będzie gotowy :D
    Ja jakoś nie mam czasu na dokończenie ścian :-? a teraz kiedy zaczeły sie szalone zakupy to w ogóle..na szczęście zakupiliśmy parapety ...
  3. APSowa budowa Agi i Piotra

    Tia...teraz rozumiem dlaczego wykańczanie wykańcza :-?
    Niby wszystko idzie do przodu ale dla mnie zdecydowanie za wolno..
    Niestety bez pracowników nic sie nie zrobi...tymczasem glazurnicy po raz kolejny sie nie zjawili :evil: ja nie wiem, niby ludzie z polecenia a i tak człowiek nerwy traci, znowu mają być w sobote, z tym że to dla nich ostatni termin, jeśli sie nie pojawią to serdecznie im podziekuje :evil:
    Małż robi co może, mimo że ciągle ma uwiezioną noge ...
  4. APSowa budowa Agi i Piotra

    Melduje że prace nad wnioskiem vzm1 zostały zakończone. Złożyliśmy go z dniem 01.07, więc za jakieś pół roku przybędzie troche funduszu ;)
    Poza tym wieści nienajlepsze, małż skręcił kostke i ma zagipsowaną noge na 3 tygodnie :-? Tak więc prace idą tak sobie. Nie możemy kończyć ocieplania poddasza, za to sporo pracy mamy ze ścianami, postanowiliśmy je troche wygładzić ;) pewnie zejdzie sie jeszcze z tydzień :roll: potem zagruntujemy, a potem malowanko :D
    ...
  5. APSowa budowa Agi i Piotra

    Ojoj..Pisaca zwariował..niestety nie chce przyjąć obróconych zdjęć :(
    No trudno, coś tam widać,mam nadzieje że niedługo uda się to zreperować :roll:
Strona 1 z 3