dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Budżetowy (TCO) z przyciętym budżetem, przy stacji PKP z widokiem na las...

    Ulewa obnażyła miejsca kopania przyłączy. Tam w głębi to osiadła ziemia dookoła szamba i zrobiła się fosa.
    Trochę się spóźniłem jak kopali, i zdążyli zasypać przed moim przyjazdem przyłącze wody i nie wiedziałem, że poszli pod skosem. Mi to rybka. Mam nadzieję, że się żaden urzędnik tego nie czepi, jak rurki puszczam we własnym ogródku.

    Bagno też niezłe mam Trzeba będzie podsypać coś. Utwardzić mogę niewiele - tylko stanowiska do parkowania ...
  2. Budżetowy (TCO) z przyciętym budżetem, przy stacji PKP z widokiem na las...

    Kolejny dzień. Kolory elewacji, cokołu i podbitki ustalone. Elewacja jasna, podbitka biała, na cokół tynk mozaikowy drobnoziarnisty w odcieniach brązu z lekką domieszką kamyczków jasnych i ceglastych.

    Z ekipą od okien minąłem się - uszkodzone okno wymienione, obrobione styropianem od zewnątrz - wszystkie znaki wskazują, że było zgodnie z ustaleniami (wycięte 10 cm styropianu a po wstawieniu okna styropian wklejony ponownie).


    ...
  3. Barek kuchenny

    I jest już barek, którego celem jest wizualne oddzielenie bałaganu kuchennego od salonu... jeszcze dokleić płytki, wykończyć przestrzeń pod barkiem, silikon, oświetlenie sufitowe... końca nie widać. Blaty granitowe paradoksalnie nie są takie drogie jak powszechnie się inwestorom może wydawać. Płyta barowa (o wadze około 80 kg) przyklejona jest żywicą na całej długości, ale tylko na szerokości ok 7 cm (2 płyty meblowe i kamień) i podparta na końcach boczkami kamiennymi. ...

    Updated 28-06-2017 at 13:04 by piotrek0m

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. O krok od dachu

    W miniony piątek było baaaardzo sympatycznie - tradycji stało się zadość i wspólnie z Ekipą i firmą BudKontrol - Generalnym Wykonawcą - świętowaliśmy zbliżający się koniec prac murowych. Wiecha zawisła, a co było dalej możecie się domyśleć - generalnie takich momentów się nie fotografuje

    Panowie kończą murować ściany działowe parteru oraz kominy. Większość szalunków zdjęta. Powoli dociera do nas jak duże (lub niestety małe) będą nasze nowe ...

    Updated 27-06-2017 at 22:50 by Anawa

    Tagi - katalog słów kluczowych: budkontrol, emilia mała ii, wiecha Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Tyl_m.jpg
Wyświetleń:	357
Rozmiar:	92,6 KB
ID:	392037   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Srodek_m.jpg
Wyświetleń:	355
Rozmiar:	91,2 KB
ID:	392038   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Przod_m.jpg
Wyświetleń:	329
Rozmiar:	92,1 KB
ID:	392039   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1306_m.jpg
Wyświetleń:	290
Rozmiar:	98,1 KB
ID:	392040   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1301_m.jpg
Wyświetleń:	271
Rozmiar:	95,9 KB
ID:	392042  

  5. Budżetowy (TCO) z przyciętym budżetem, przy stacji PKP z widokiem na las...

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Stanęło w końcu na styropianie grafitowym:



    W sobotę na budowie pojawili się inspektorzy nadzoru inwestorskiego.




    Ogólna opinia co do jakości prac i stanu ich zaawansowania pozytywna. Choć nie obyło się bez wytknięcia kilku niedociągnięć do poprawy:

    Tutaj jest
    ...
Strona 1 z 9